Wyznania Cosmopolitan

Spontaniczność to moje drugie imię - WYZNANIA

Podobno najlepsze historie pisze życie.

22października2018
Spontaniczność to moje drugie imię - WYZNANIA

Każda z nas w swoim życiu przeżyła wiele, zarówno tych wartych zapamiętania ale też tych gorszych chwil, które najchętniej posłałaby w zapomnienie.

Nie każda historia musi być długa, czasami te krótkie najlepiej pobudzają wyobraźnię. Prosiłyśmy was o przesyłanie historii, które zapadły w waszej pamięci.

I… Mamy to! Wiedziałyśmy, że możemy na Was liczyć.

Reklama

Na pierwszy ogień przedstawiamy Wam opowieść z rodzaju My Best Sex Ever, którą nadesłała do nas tajemnicza czytelniczka.

WYZNANIE ILONY

Rzecz działa się w dziesiątą rocznicę naszego pierwszego razu. Mieszkamy z moimi rodzicami i zazwyczaj podczas seksu musimy być dość powściągali, szczególnie jeśli chodzi o ekspresję – mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.

Ja tak bardzo nie lubię się ograniczać, a podczas seksu – krzyczę! Spontaniczność to moje drugie imię i chcąc uczcić tą okrągłą rocznicę, wieczorem zabrałam mojego męża do pobliskiego lasu ;). Odpowiadając na pewnie nasuwające się wam w tej chwili pytanie, nie, nie było nam zimno, nie było pająków i… w sumie nie wiem czy nikt nas nie podglądał ;) a nawet jeśli to chyba niespecjalnie mi to przeszkadzało.

Jesteśmy parą, którą kręcą różne zabawki, wtedy skorzystaliśmy z korka analnego i wibratora do stymulacji łechtaczki. Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć jak używać tego typu sprzętu ;) a jeśli tak to żałujcie, że nigdy wcześniej nie wypróbowaliście. Wracając do nas. Mój mąż wie co najbardziej lubię. Szliśmy w głąb lasu rozmawiając i chichocząc jakbyśmy dopiero co zaczęli się ze sobą spotykać. Ta adrenalina totalnie nas zamroczyła. Nagle mąż chwycił mnie mocniej za rękę i zaczął namiętnie całować moje usta, szyję namiętnie – jak nigdy. Po omacku oparliśmy się o drzewo i zaczęła się zabawa. Było cudownie! Orgazm miałam odlotowy, a mój mąż stwierdził, że nigdy nie był tak głęboko, potwierdzam!

Bez wątpienia twierdzę, że to był najbardziej wyjątkowy seks w moim życiu, ponieważ wtedy właśnie poczęliśmy naszą córkę, która za kilka miesięcy będzie już z nami…

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj