W twoim świecie

4 sposoby, żeby on oszalał na twoim punkcie od pierwszego wejrzenia

Czasami wystarczy jedno spojrzenie!

Marysia Widawska

14kwietnia2016
4 sposoby, żeby on oszalał na twoim punkcie od pierwszego wejrzenia 4 sposoby, żeby on oszalał na twoim punkcie od pierwszego wejrzenia/ fot. 'Sex w wielkim mieście" (HBO)

1. Odgarnij włosy

Bardzo stare i równie skuteczne. Odgarniając włosy za ucho albo poprawiając grzywkę, dajesz mu znak, że poprawiasz wygląd, żeby bardziej mu się podobać. Oczywiście, on nie może się domyślić, że robisz to celowo. Wszystko musi wyglądać naturalnie ;).

 

Zobacz także: Czego faceci oczekują na pierwszej randce?

Reklama

 

2. Spójrz mu w oczy

Patrz mu w oczy, na moment spojrzyj gdzieś indziej, a potem znowu na niego. Chodzi o to, żeby nie wpatrywać się w niego cały czas. Niech wie, że interesuje cię to, co on mówi, ale nie jest całym twoim światem ;).

3. Pokaż szyję

Chodzi o to, żeby lekko przechylić głowę w taki sposób, aby pokazać mu swoją piękną szyję. Nie będzie mógł myśleć o niczym innym niż o całowaniu jej. Możesz podkręcić efekt zakładając jakiś seksowny naszyjnik.

4. Włóż obcasy

Jeśli nie lubisz nosić szpilek na co dzień, wrzuć je do torebki i załóż tuż przed randką. Faceci kochają kobiety w szpilkach. Łydki wydają się smuklejsze, nogi dłuższe, a cała sylwetka smuklejsza i wyprostowana. Warto! 

 

Zobacz także: Randkowe zwyczaje, które ci szkodzą

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 50 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj