W twoim świecie

8 świetnych prezentów na Dzień Matki

Spraw, żeby w tym dniu twoja Mama poczuła się wyjątkowo.

05maja2014
8 świetnych prezentów na Dzień Matki "Naprawdę nieźle zaszalałam z tym facetem ze zdjęcia!"

1. Modny dodatek

Może okulary przeciwsłoneczne o jakich zawsze marzyła? A może będzie jej miło jak będziecie miały podobne okulary, np. w tym samym kolorze lub stylu? Jeśli nie okulary, to fajnym pomysłem będzie kolorowa chusta.

 

Okulary asos.com, ok.100zł

2. Wspólne wyjście

Wyciągnij mamę do swojej ulubionej knajpki i spędźcie razem czas. Pogadajcie sobie jak dwie kobiety (tym razem bądź wyrozumiała, gdy będzie zadawać wiele pytań). A może ty dowiesz się o niej czegoś ciekawego, czego byś się nie spodziewała?

 

"Tyyyyleeee kalorii" :)

3. Przez żołądek do serca

Przygotuj coś pysznego i zaproś mamę na kolację (koniecznie upiecz ciasteczka). Jeśli mieszkacie razem, zacznij już od rana: wstań wcześniej i zrób dla niej pyszne śniadanie.

Miło tak zacząć dzień, prawda?

4. Odrobina relaksu

Reklama

Wybierzcie się wspólnie do SPA. Albo kup wyjazd dla dwóch osób i niech mama zabierze przyjaciółkę? Każda kobieta (zwłaszcza mama) potrzebuje czasem chwili tylko dla siebie.

"Właśnie tego mi trzeba".

5. Niezwykła fotografia...

W fantazyjnej ramce. Możesz wybrać jakieś jej zdjęcie sprzed lat, nawet z czasów dzieciństwa. Albo wasze wspólne z dnia, który twoja mama często wspomina z nostalgią.

Ramka Zara Home, 89.90zł

6. Ważne słowa

Kup mamie bransoletkę i wygraweruj krótki napis. Może to być jakaś ważna data, "kocham cię" lub coś innego, co chciałabyś jej powiedzieć.

Złota bransoletka Apart, 299zł

7. Powrót do przeszłości

Zrób laurkę. Tak jak kiedyś. Szczerze i od serca. Obudź w sobie małą dziewczynkę. Jesteśmy pewne, że obie się wzruszycie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Lekcja zdrowia

Zadbajcie o siebie i wybierzcie się na bra-fitting. To może być świetna zabawa, która na dodatek wyjdzie na dobre waszym piersiom :)

 

 

Fot. "Mamma Mia" Universal Pictures/ Thinkstock

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj