W twoim świecie

Mąż brutalnie pobił żonę w noc poślubną!

Przerażające...

18lutego2015
Mąż brutalnie pobił żonę w noc poślubną! fot. Thinkstock

W sierpniu ubiegłego roku, 22-letnia studentka rachunkowości, Amy Dawson wzięła ślub ze swoim narzeczonym (i ojcem jej dziecka). Dzień, który miał być najpiękniejszym w życiu, szybko okazał się prawdziwym koszmarem. w trakcie nocy poślubnej, mąż Amy, Gavin wpadł w szał, kiedy żona poprosiła go o pomoc przy rozpięciu sukni ślubnej. Rzucił Amy na podłogę i zaczął bić.

Po wszystkim wyszedł z pokoju, a Amy próbowała uciec. W końcu udało jej się odnaleźć portiera, który wezwał policję. Ofiara Gavina miała siniaki na twarzy i klatce piersiowej, a także rozcięty łuk brwiowy.

"Kiedy poznałam Gavina, był kochający i opiekuńczy. A kiedy okazało się, że będziemy mieli dziecko, oboje byliśmy zachwyceni. Wpadliśmy po ośmiu miesiącach związku, a Gavin niemal od razu stał się kontrolującym mnie manipulatorem. Przez cały czas starałam się chodzić na palcach. Kiedy rzucił się na mnie w trakcie nocy poślubnej, byłam pewna, że umieram. Byłam przerażona. Wyglądał, jakby chciał mnie zabić".

Reklama

Gavin przyznał się do pobicia, ale udało mu się uniknąć więzienia. Jak twierdził, był pod wpływem narkotyków i nie pamiętał ataku. Został objęty nadzorem kuratora na dwa lata, otrzymał zakaz kontaktowania się z Amy i musiał zapłacić jej 200 funtów odszkodowania. Amy (już rozwiedziona) uważa, że zasłużył na ostrzejszą karę.

My też tak uważamy. Nadzór kuratora to zdecydowanie za mało (nie mówiąc już o 200 funtach odszkodowania, czyli ok. 1100 złotych).

Według brytyjskich statystyk, średnio dwie kobiety w tygodniu giną z rąk byłego lub obecnego partnera. Niestety, ale mamy wrażenie, że przepisy, niewiele zmienią. Potrzebna jest zmiana mentalności. A na to potrzeba czasu. Tylko, ile tragedii jeszcze musi się wydarzyć, żeby coś zaczęło się zmieniać?

 

 

 

 

źródło: cosmopolitan.co.uk

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 10 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj