W twoim świecie

5 sposobów, by zarobić nie ruszając się z kanapy

Tak! To możliwe!

21stycznia2015
5 sposobów, by zarobić nie ruszając się z kanapy

1. Sprzedaj ciuchy, których nie nosisz. Na pewno masz kilka rzeczy, które są prawie nieużywane (a nawet mają metki). Zrób zdjęcia i wystaw je na aukcji internetowej lub poszukaj grup sprzedażowych na Facebooku.

 

2. Właśnie zmieniłaś telefon, a stary jest jeszcze w dobrym stanie? A może kupiłaś telewizor i nie masz co zrobić z poprzednim? Zrób z nimi to samo co z ciuchami.

Reklama

 

3. Zmień konto. Wiele banków oferuje teraz opcje "cash back", czyli zwrot pewnej kwoty za zakupy w wybranych sklepach. Możesz też zbierać punkty za używanie karty kredytowej i wymieniać je na różne atrakcje lub przedmioty. Ja tak co miesiąc zbieram na darmowe bilety do kina;)

 

4. Zaopiekuj się czyimś domem. Coraz więcej ludzi potrzebuje osoby, która w czasie ich nieobecności odbierze pocztę, podleje kwiatki i przypilnuje ich domostwa. Poszukaj ofert w internecie.

 

5. Pobierz aplikację GymPact, dzięki której możesz zarabiać na swojej aktywności fizycznej. Każdy aktywny dzień to pieniądze, które otrzymujesz od użytkowników, którzy nie trzymają się swoich postanowień. Uwaga! Ty też możesz być takim użytkownikiem ;)

 

Zobacz także: Jak zarobić na Instagramie?

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj