W twoim świecie

Akademia Kobiecości - co działo się na warsztatach?

Sprawdź kogo mogły wysłuchać uczestniczki naszej Akademii.

12stycznia2015
Akademia Kobiecości - co działo się na warsztatach?

Akademia rozpoczęła się od panelu dyskusyjnego poprowadzonego przez Olgę Kozierowską z "Sukces pisany szminką", która pytała swoich gości, w czym tkwi siła współczesnej kobiety. Odpowiedzi udzielali: coach Mateusz Grzesiak, Karolina Cwalina (twórczyni projektu "Sexy zaczyna się w głowie"), Iwona Gołębska (zwyciężczyni Mocnych Stron Kobiety) Ada Fijał, Maciej Zień oraz Honorata Skarbek.

 

Następnie przyszła pora na wykład Mateusza Grzesiaka, który porwał słuchaczki swoim wykładem na temat tego, jak budować siebie jako kobietę i o potrzebie stworzenia samej siebie. 

 

Po podbudowaniu wewnętrznego "ja", nasi eksperci zajęli się zewnętrznym pięknem. Dzięki marce BTL Polska dziewczyny poznały tajniki medycyny estetycznej m.in. dostępne metody modelowania sylwetki, odmładzania i usuwania niedoskonałości skóry czy nowoczesnych metod epilacji oraz jakie możliwości oferuje stosunkowa nowa dziedzina ginekologii intymnej, która znacząco wpływa na zadowolenie ze swojego życia intymnego. 

  

 

Eksperci marki Polytech i Artimed opowiedzieli natomiast o możliwościach chirurgii estetycznej piersi z użyciem implantów. Przedstawili najnowocześniejsze implanty piersi  niemieckiej marki Polytech i mówili o bezpieczeństwie implantów oraz zasadach ich doboru.

Reklama

 

Nie mogło oczywiście zabraknąć porad dotyczących makijażu. Makijażystki marki Astor pokazywały uczestniczkom jak idealnie dobrać make up do swojej urody i zdradziły sekrety idealnej kreski.

 

 

 

Ostatni krok to warsztaty C&A z szefową działu mody COSMO Justyną Moraczewską i naszymi stylistkami, które zdradziły najgorętsze trendy sezonu.

 

 

 

By zwieńczyć całe dzieło, Lidia Popiel, znana fotografka, nauczyła dziewczyny, jak pozować, by zawsze wyglądać korzystnie.

 

Podczas Akademii Kobiecości na uczestniczki czekał też prawdziwy zastrzyk witamin. Dzięki marce Philips można było smakować świeżo wyciskane soki i przekonać się jak łatwe i szybkie jest ich przygotowanie z sokowirówkami QuickClean.

 

 

 

Żałujesz, że nie było cię z nami? To na pewno nie ostatnia Akademia! Bądź czujna!

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 31 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj