W twoim świecie

Ta reklama chwyta za serce i udowadnia, że w kobietach drzemie nieposkromiona siła

To ważna wiadomość dla wszystkich kobiet

Katarzyna Lemanowicz

04czerwca2019
Ta reklama chwyta za serce i udowadnia, że w kobietach drzemie nieposkromiona siła fot. materiały prasowe Nike

Jedno jest pewne, zwykłe spoty reklamowe to już przeżytek. Teraz najbardziej liczy się przekaz, zwrócenie uwagi na istotne i aktualne aspekty społeczne.

Najnowsza reklama Nike, „Dream Further” chwyta za serce, wzrusza i bardzo klarownie pokazuje, że wystarczy odrobina odwagi, by realizować marzenia i pokonywać powszechne stereotypy.

Reklama

Z okazji Women’s Worlds Cup, które rozpocznie się we Francji, już w tę sobotę Nike przenosi nas do świata kobiecej piłki nożnej. Bohaterką filmu jest 10 – letnia Makena Cook, która jest częścią dziecięcej eskorty wprowadzającej piłkarki na mecz. Oprócz niej wystąpiła cała plejada zwodniczek, m.in. była reprezentantka Anglii Alex Scott, Brazylijka Andressa Alves, czy Amerykanka Crystal Dunn.

Makena Cook wystąpiła w spocie w koszulce z limitowanej kolekcji „Dream Futher” – pierwszej w historii dziecięcej koszulce piłkarskiej zaprojektowanej specjalnie dla dziewcząt.

Przez cały spot reklamowy obserwujemy konkretną lekcję pokory, tego jak wygląda gra, ciężka praca i co jest istotą tej gry. Oczywistym, to wygrywanie ale żeby osiągnąć więcej trzeba wierzyć w siebie i nie rezygnować z marzeń oraz ambicji.

Zobacz koniecznie!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj