W twoim świecie

Jak każdej nocy mieć erotyczne sny?

Czy to w ogóle możliwe, by zaprogramować to o czym śnimy?

Katarzyna Lemanowicz

30maja2019
Jak każdej nocy mieć erotyczne sny? fot. istock.com

Jak często zdarza ci się mieć erotyczne sny? No właśnie, zdecydowanie za rzadko ;). A gdybyś tak mogła „zaprogramować” swój umysł i każdej nocy marzyć o idealnym seksie?

Oczywiście nie da się w pełni kontrolować tego o czym śnisz, natomiast istnieje kilka trików, które pomagają w zwiększeniu ilości snów o cudownym seksie.

Nie wiadomo dokładnie, co kreuje sny, ale ogólnie uważa się, że sny mają wiele wspólnego z tym, o czym myślisz, świadomie lub podświadomie. Na sny wpływ mają twoje samopoczucie, stan fizyczny, psychiczny, ewentualne lęki, przeżycia, czy emocje.

Niewątpliwie korzystniej dla ogólnego twojego samopoczucia jest śnić o czymś przyjemnym, coś co pobudza fantazję, i coś na czego myśl masz uśmiech od ucha do ucha. Marzenia seksualne pomagają się zrelaksować, obniżyć poziom stresu i dać poczucie spokoju. A także są powiedzmy „inspiracją” do przeniesienia akcji ze snu do rzeczywistości.

fot. istock.com

Reklama

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe korzyści, jasnym jest, że najlepiej byłoby mieć sny erotyczne codziennie. Przeczytaj nasze wskazówki, wykorzystaj je i zobacz co się stanie…:

#1 Myśl o seksie

Najczęściej sny są swojego rodzaju odbiciem myśli i niezależnie od tego czy jesteś tego świadoma czy nie. Sny to także odzwierciedlenie skrytych pragnień. Dlatego jeśli chcesz zwiększyć prawdopodobieństwo snów erotycznych, w trakcie dnia skup swoje myśli właśnie wokół… seksu.

#2 Wizualizuj swoje marzenia

Zastanów się jaki byłby twój idealny, wymarzony seks. Jeśli chcesz porozmawiaj o tym ze swoim partnerem. Im intensywniejsza i konkretna będzie to wizualizacja, tym bardziej prawdopodobne, że cała akcja ci się przyśni.

fot. istock.com

#3 Wyrzuć wygodną piżamkę

I ubierz się do spania w coś szalenie seksownego. Przecież w ten wymarzony seks na pewno nie jest wkomponowany wyciągnięty, bawełniany t-shirt. Tylko raczej coś z pazurem. Zainwestuj w seksowną, jedwabną bieliznę. Jesteśmy pewne, że twój partner doceni twój zakup i kto wie, może spełnisz swoje fantazje prędzej niż myślisz.

#4 Wyreżyseruj erotyczny sen

Nie, nie chodzi o stworzenie wideo z partnerem. To coś na zasadzie dokładnej analizy, krok po kroku, jak taki erotyczny sen powinien wyglądać. Stworzenie początku, rozwinięcia i kulminacji fabuły. Połóż się wygodnie, zamknij oczy i pomyśl, o czym chciałabyś śnić.

#5 Trening czyni mistrza

Dokładnie! Chodzi o stworzenie rutyny, swojego rodzaju przyzwyczajenia mózgu do powtarzalnych myśli. Jedno jest pewne, nie zniechęcaj się, trening czyni mistrza, ale wymaga też cierpliwości.

#6 Zapisuj wszystko w dzienniku

Połóż koło łóżka notes i kiedy się obudzisz, zapisz to co ci się śniło. Każdej nocy o czymś śnimy, tylko zdarza się, że natychmiast po przebudzeniu o tym zapominamy. Dlatego tak ważne jest spisywanie każdego snu.

Do dzieła!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj