W twoim świecie

NEW NEUTRALS - selekcja Cosmopolitan już w sprzedaży na WESTWING!

Wiosna to czas na zmiany.

Katarzyna Lemanowicz

09maja2019
NEW NEUTRALS - selekcja Cosmopolitan już w sprzedaży na WESTWING!

Na co postawić przy wyborze mebli i dodatków do domu? Każda z nas ma swój niepowtarzalny styl i gust. Każda z nas lubi zupełnie co innego i dla każdej z nas przytulne mieszkanie wygląda i składa się z różnych przedmiotów.

Razem z WESTWING przygotowałyśmy specjalną selekcję -  NEW NEUTRALS. Meble i dodatki, które są bardzo w stylu Cosmo i które każda Cosmo Girl powinna mieć w swoim domu.

Czym jest NEW NEUTRALS?

Szalenie delikatne kolory, których zadaniem jest stworzenie wnętrza eleganckiego, modnego i niezwykle wygodnego. Takiego wnętrza, do którego chce się codziennie wracać, i w którym najlepiej wypoczywamy. 
Reklama

To właśnie w sekcji New Neutrals możesz zobaczyć i kupić rzeczy, które zachwyciły naszą redakcję i które z całą pewnością, w wyjątkowy sposób odświeżą domową przestrzeń. Bo kiedy jak nie na wiosnę, pragniemy zmian. Nie tylko w życiu, pracy, czy miłości. Nasze mieszkania/domy też zasługują na nowy wystrój.  

Co więcej, dla podpowiedzi, redaktorki i stylistka Cosmopolitan wybrały ze strony WestwingNow.pl przedmioty, które totalnie odzwierciedlają ich charakter, i które idealnie wkomponowały się w ich mieszkaniach. Katarzyna Lemanowicz (redaktor prowadząca cosmpolitan.pl), Joanna Andrzejewska  (redaktorka urody Cosmopolitan) i Ola Radkowska (stylistka) - to co wybrały możesz zobaczyć w najnowszym, czerwcowym numerze Cosmopolitan.


Wazon Dotty, 129,90 zł

 

Sprawdź koniecznie na stronie WestwingNow.pl całą selekcję New Neutrals!


Ręcznie tuftowany dywan z wełny Freya, 1749,90 złFotel z aksamitu Pure Elegance, 2999 złPled Sorbet, 139,90 zł


Lampa wisząca York, 349,90 zł


Poduszka podłogowa z aksamitu Kanan, 279,90 zł

Komplet kubków Rio, 2 elem., 64,90 zł

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj