W twoim świecie

Tak powinna spędzić weekend każda COSMO Girl

Sprawdź szczegóły...

09maja2019
Tak powinna spędzić weekend każda COSMO Girl fot. istock.com

Czy wiesz, że...

Pierwszą znaną jego miłośniczką była Maria Stuart, królowa Szkocji, a pierwszy kobiecy klub golfowy powstał w XIX wieku. Choć świat wyglądał wtedy inaczej, a golfistki uderzały piłeczkę ubrane w długie suknie i eleganckie kapelusze, było już wiadomo, że golf i kobiety to dobrany duet. Pierwszy turniej golfowy dla kobiet zorganizowano w 1894 roku w Wielkiej Brytanii. Współcześnie, według rankingu magazynu „Golf for Women”, do grona najbardziej wpływowych fanek tej stylowej dziedziny sportu zaliczają m.in. Condoleezza Rice czy żona Billa Gatesa, Melinda. O swojej pasji do golfa mówi też aktorka Catherine Zeta-Jones.

W Polsce również nie brakuje miłośniczek golfa. Specjalnie dla nich, w dniach 2-3 czerwca odbędzie się największy i najbardziej prestiżowy turniej golfowy: Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. To będzie już trzynasta edycja!

fot. Materiały prasowe

Reklama

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – golfowe święto kobiet

Pomysł na turniej pod szyldem znanej marki kosmetycznej wykiełkował w 2007 roku. Impreza, mająca służyć relaksowi, zdrowiu i urodzie, zdobyła w ciągu kolejnych lat dużą renomę i sympatię. W 2011 roku w ramach corocznego turnieju Dr Irena Eris rozegrano Mistrzostwa Polski Kobiet i był to organizacyjny strzał w dziesiątkę, gdyż turniej ten zapisał się w historii jako mistrzostwa o najwyższej frekwencji.

fot. Materiały prasowe

"Dzisiaj turniej Dr Irena Eris jest największym kobiecym wydarzeniem golfowym w Polsce i jednym z najbardziej prestiżowych w tej części Europy.” – podkreśla Joanna Łodygowska, Szef Komunikacji firmy Dr Irena Eris
W czym tkwi jego siła przyciągania? Przede wszystkim w przyjacielskiej atmosferze, ale też w dodatkowych atrakcjach, jakie czekają na zawodniczki. A wszystko to w luksusowym, pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i Kosmetycznym Instytucie. I oczywiście we wspaniałych okolicznościach mazurskiej przyrody!

fot. Materiały prasowe

Tegoroczny, już 13. turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2019 r. na polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach. Na uczestniczki czeka nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do zadbania o siebie w najbardziej luksusowym tego słowa znaczeniu.

fot. Materiały prasowe

Partnerami wydarzenia są: Deutsche Bank, YES, Porsche Centrum Warszawa, Chervo, TAG Heuer oraz szampan Perrier-Jouët.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie: www.DrIrenaErisGolf.com oraz na Facebooku:  www.facebook.com/LadiesGolf.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj