COSMO TRAVEL

To właśnie tu masz wielką szansę poznać faceta!

Podróże nie tylko kształcą?

18lutego2019
To właśnie tu masz wielką szansę poznać faceta! fot. istock.com

Lotnisko to świetne miejsca na nowe znajomości

Reklama

Zastanawiasz się, gdzie poznasz tego jedynego? Próbowałaś już w klubach, kawiarniach i imprezach w plenerze... A księcia na białym koniu wciąż brak? Okazuje się, że doskonałym miejscem na nowe znajomości jest... lotnisko. Według badań z 2018 roku przeprowadzonych przez brytyjski bank HSBC, 1 na 50 osób poznała swoją drugą połówkę właśnie podczas podróży. Istnieje również specjalna aplikacja „App in the Air”, która jest pewnego rodzaju „Tinderem” dla ludzi, którzy szukają towarzystwa w czasie pobytu na lotnisku.

Przez lotniska, każdego dnia, przewijają się tysiące ludzi. Możliwość poznania kogoś w takim miejscu jest zatem bardziej prawdopodobne. Do tego jednym z czynników, które przemawiają za randkowaniem na lotnisku jest przekrój ludzi. Specjaliści podkreślają, że na lotnisku masz większą szansę poznać osobę, która wykonuje bardzo ciekawy zawód, jest bardziej obyta i otwarta. A do tego może posiadać zagraniczny paszport. Dla wielu Polek ten aspekt jest wciąż niezwykle ważny – daje bowiem szansę na lepsze życie za granicą.

Co ułatwi ci poznacie kogoś na lotnisku?

  • Przede wszystkim nie ukrywaj głowy w książce czy magazynie (no chyba, że jest to najnowszy numer Cosmopolitan).
  • Doskonałym miejscem na rozpoczęcie rozmowy są strefy ładowania lub specjalne miejsca z WiFi. Poza tym, łatwiej zagadać, gdy łączy cię z drugą osobą wspólny problem – wiecznie rozładowany telefon.
  • Jeśli zobaczysz faceta, który cię pociąga, z zanurzonym w książce nosem, koniecznie do niego zagadaj. Jeśli nie znasz autora lub samej książki, koniecznie wygoogluj na ich temat jakieś informacje. Na pewno mu zaimponujesz.
  • Odważniejszym polecamy, np. upuszczenie poduszki lub maskotki do spania w samolocie u stóp jakiegoś przystojniaka. Uratowanie z opresji jest zawsze dobrym początkiem znajomości, przynajmniej tak bywa w filmach.
  • Jeśli podróżujesz z przyjaciółmi, koniecznie poproś ich o pomoc, by nawiązać kontakt z facetem, na którego zwróciłaś uwagę.

Powodzenia!

Reklama

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj