W twoim świecie

Przegląd najpiękniejszych zaproszeń na 2019 rok

W tym roku króluje złoto i styl glamour. Oto garść inspiracji!

29stycznia2019
Przegląd najpiękniejszych zaproszeń na 2019 rok fot. materiały prasowe

Blask złotych dodatków sprawi, że przyjęcie będzie wyjątkowe. Dlatego też każdej Młodej Parze, poszukującej nietuzinkowej papeterii ślubnej, polecamy złote zaproszenia ślubne i dodatki na stoły weselne z mieniącymi się detalami. Styl glamour świetnie sprawdzi się w aranżacji klasycznych przyjęć, ale także tych utrzymanych w klimacie boho lub greenery. Zręcznie można go także połączyć z rustykalnym wystrojem, wykorzystując ekologiczne elementy w papeterii ślubnej, na przykład ozdobną złoconą wklejkę w kopercie ekologicznej. Złoty może być nie tylko tekst, ale także drobne elementy graficzne, botaniczne gałązki czy szkice kwiatowe. Wybór jest ogromny, dlatego warto zapoznać się z trendami w zaproszeniach ślubnych w 2019 roku.

Złocone zaproszenia ślubne z kwiatami

Kwiaty są wdzięcznym tematem przewodnim każdego przyjęcia. Można zdecydować się na jeden rodzaj roślinnych dodatków lub wybrać całą gamę kolorystyczną i barwne bukiety. Takie florystyczne detale mogą stać się także głównym elementem papeterii. Złocona treść pięknie wkomponuje się w zaproszenia ślubne z piwonią, różą czy lawendą. Będzie także wyrazistym szczegółem przy zaproszeniach z dalią lub gipsówką. Złoto współgra z wieloma kolorami, nie przytłacza ani nie dominuje kwiatowych motywów, delikatnie je podkreśla i dodaje charakteru. Jest więc także niezastąpionym wyborem przy dodatkach weselnych. Złote winietki lub podziękowania dla Gości – czekoladki lub miodki, będą dopełnieniem całej aranżacji.

Zaproszenia ślubne ze złotym tekstem

Reklama

Pary Młode coraz częściej poszukują alternatywy do wielobarwnych motywów i kwiecistych wzorów. W odpowiedzi do tego trendu przygotowane zostały minimalistyczne zaproszenia ślubne z dodatkiem złoceń. Głównym elementem ozdobnym jest tu kaligraficzna czcionka, złoty ornament lub subtelne, akwarelowe tło, które uwypukla blask złotej treści. Ciekawym uzupełnieniem zaproszeń o prostej formie jest oryginalna koperta z wklejką z motywem w stylistyce pozostałej papeterii – może być z inicjałami lub ornamentem. Elegancko wygląda także złoty lak lub owijka ze złotego, lustrzanego papieru.

Botaniczne zaproszenia ślubne

Zielone motywy nadal zachwycają. Nic dziwnego, że wiele takich wzorów znalazło się w nowościach w zaproszeniach ślubnych w 2019 roku. Motywy greenery, botaniczne gałązki i inne roślinne grafiki pięknie współgrają ze złotą czcionką. Przykładem często wykorzystywanych zielonych akcentów są liście paproci, monstery lub bananowca. Klasycznie prezentują się zaproszenia ślubne z eukaliptusem z dodatkowo złoconymi Imionami na froncie. W złote gałązki wpleść można także zielone liście. Oprócz kopert z ozdobną wklejką do takich zaproszeń polecamy koperty z kalki – bardzo subtelne wzory na pewno uzupełnią szlachetny blask na zaproszeniu. Takie transparentne koperty mogą być również wykonane z grafiką kwiatową lub botaniczną. Wśród złotych dodatków weselnych, które będą utrzymane w tym samym stylu, można zaproponować pudełka na ciasto lub podziękowania dla Gości – świeczki zapachowe, które oryginalnie powiedzą „dziękujemy za przybycie” uczestnikom przyjęcia.

Złote zaproszenia ślubne w pudełku

Elegancki format pudełka zapowiada wspaniałą uroczystość. Jest to ekskluzywne zaproszenie ślubne, a dodatek złotej treści lub grafiki będzie dodatkowym uszlachetnieniem takiej papeterii. Złocenie może pojawić się zarówno na wieczku pudełka, jak i wewnątrz, gdzie znajduje się treść zapraszająca na uroczystość. Nie zapomnijmy także o dodatkach weselnych – złote winietki z Imionami Gości, czy podziękowania dla Gości w postaci herbatki ze złotym bilecikiem na pewno będą wspaniałą dekoracją weselnego stołu.

 

Źródło zdjęć: Amelia-Wedding.pl

 

Materiał partnera

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj