W twoim świecie

Robert De Niro otwiera wyjątkowy hotel w Warszawie

I to już na początku 2020 roku...

Katarzyna Lemanowicz

24stycznia2019
Robert De Niro otwiera wyjątkowy hotel w Warszawie fot. www.instagram.com/therealnobu/

Robert de Niro wraz z producentem filmowym Meir Teperem i Nobu Matsuhisa otworzy na początku 2020 roku, jedyny w tej części Europy Hotel Nobu.

Nowy 5 gwiazdkowy hotel, zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, zlokalizowany przy ul. Wilczej, którego właścicielem jest Tacit Investments.

Reklama

Historia marki zaczęła się pod koniec lat 80tych kiedy Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Dobrych kilka lat później, wraz z producentem filmowym, Meirem Teperem, otworzyli swoją pierwszą Restaurację Nobu na Mnhattanie. Wykwintne dania kuchni japońskiej, w nowym, często zaskakującym wydaniu, szybko zyskały uznanie, nie tylko wśród gwiazd Hollywood.

Obecnie działa prężenie blisko 40 Restauracji Nobu na 5 kontynentach, które odwiedza ponad 3 miliony gości rocznie.

Kolejnym krokiem, dzięki wspólnej wizji, było stworzenie sieci wyjątkowych hoteli. Hotele Nobu to odzwierciedlenie niezwykłych doznań kulinarnych, niepowtarzalnych wrażeń, bezpretensjonalnej elegancji i oryginalnego wzornictwa.

– Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu – powiedział Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels.

Wartość projektu to niebagatelne, 100mln złotych. 

– Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej – powiedziała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj