W twoim świecie

Czy tak dobrze być singielką?

Oczywiście nie rezygnuj z miłości swojego życia… Ale jeśli akurat nie jesteś w związku poznaj plusy takiej sytuacji…

Katarzyna Lemanowicz

17stycznia2019
Czy tak dobrze być singielką? fot. istock.com
Reklama

To co najważniejsze, nie smuć się, że nie ma przy twoim boku tego jedynego, wymarzonego księcia z bajki. Nowy, 2019 rok, w którym wszystko jest możliwe. A do czasu poznania wyjątkowego mężczyzny poświęć czas sobie, skup się na swoich pragnieniach.

Oto powody, dla których bycie singielką może być przyjemne…:

  1. Polityka, czy sport nie są w twoim kręgu zainteresowań? Będąc singielką nie musisz usilnie dyskutować na tematy, na które niekoniecznie masz ochotę.
  2. Oglądasz serial "You" z Pennem Badgleyem w roli głównej (tak to ten słynny Dan z "Plotkary"), gdzie menadżer księgarni zakochuje się w początkującej poetce? Z biegiem czasu zaczyna mieć obsesją na punkcie tej dziewczyny i likwiduje każdą przeszkodę mogącą zaszkodzić ich relacji. No właśnie, będąc singielką nie musisz obawiać się, że chłopak z którym zaczęłaś się spotykać okaże się psychopatą.
  3. A teraz, znasz Marie Kondo? Tak tę od Magii sprzątania? Będąc singielką nie musisz cichaczem oglądać kolejnych odcinków traktujących o najlepszych metodach sprzątania domu ;).
  4. Możesz słuchać takiej muzyki na jaką masz ochotę.
  5. Masz czas na wypróbowanie wielu zabawek erotycznych ;)
  6. Paradoksalnie, więcej i lepiej śpisz. Zastanów się ile razy w ciągu nocy przebudzałaś się i przeciągałaś kołdrę na swoją stronę, kiedy spałaś z partnerem? Tu przeczytasz o (nie)łatwej sztuce spania z NIM.
  7. Nagle okazuje się, że endorfiny można produkować na wiele innych sposobów. Nie tylko seks, ale siłownia, spontaniczne spotkania z przyjaciółkami, szalone imprezy.
  8. Możesz spędzać wolny czas tak jak będziesz miała ochotę. Książka, kino, spontaniczny weekend w SPA, lub cały dzień z Netflixem.
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj