W twoim świecie

Gdzie powinnaś mieszkać zgodnie ze znakiem zodiaku?

Mówi się, że dom twój tam, gdzie serce twoje.

Katarzyna Lemanowicz

02stycznia2019
Gdzie powinnaś mieszkać zgodnie ze znakiem zodiaku? istock.com

Prawdą jest również, że dom tworzą ludzie, wspomnienia, sytuacje, a nie cztery ściany. Ale… zgodnie z naszym znakiem zodiaku, są rzeczy, miejsca, które preferujemy, a także takie które nie koniecznie przypadają nam do gustu.

W takim razie, co podpowiadają nam gwiazdy…?

BARAN – NOWY JORK

Barany lubią konkurować i żyć pełnią życia – a tego na pewno w mieście, które nigdy nie śpi nie zabraknie!


fot. istock.com

BYK – PÓŁWYSEP HELSKI

Morskie powietrze, totalna cisza, nutka tajemnicy – to wszystko jest idealne dla Byka. A jeśli dołożymy do tego pyszne jedzenie – to pełnia szczęścia gwarantowana.

BLIŹNIĘTA  - KALIFORNIA

Osoby spod tego znaku lubią się bawić, momentami są dziecinni. Dlatego idealnym dla nich będzie miejsce wiecznie młode, które daje dużo możliwości i „pomaga” w realizacji, nawet najbardziej zwariowanych pomysłów.

RAK – IRLANDIA

Reklama

To wymarzone miejsce dla Raków. Mistycyzm i magia w jednym. Dodatkowym plusem jest bliskość wody, dosłownie z każdej miejsca na tej zielonej wyspie.

LEW – DUBAJ

Tu wszystko jest większe, lepsze, ładniejsze. Tak jak lubi król zwierząt! Czego tylko ta wymagająca dusza zapragnie, to dostanie.

fot. istock.com

PANNA – BERLIN

Precyzja i wydajność, to dwa słowa, które najlepiej cechują osoby spod znaku Panny. Dlatego idealnym miejscem dla nich są Niemcy.

WAGA – SEWILLA

Pomyślisz pewnie dlaczego? W żyłach Wag płynie pasja i romans. Pyszne jedzenie, lenistwo, i wysoka temperatura są idealne dla osób spod znaku Wagi.

SKORPION – LAS VEGAS

Skorpiony są lekko nieokiełznane, lubią dryfować na krawędzi. No więc gdzie będzie im się lepiej żyło niż w Vegas? Plus opcja tego, że co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas jest wprost idealna.

fot. istock.com

STRZELEC – AUSTRALIA

Strzelce kochają przygody, a Australia, nadal, pełna jest tajemnic, nierozwiązanych zagadek. Dodatkowo klimat sprzyja: tropikalne lasy, deszczowe góry, ekstremalnie piękne plaże, pustynie i tętniące życiem miasta.

KOZIOROŻEC – KANADA

Krajobraz Kanady odzwierciedla naturę koziorożców. Osoby spod tego znaku uwielbiają odkrywać, podbijać, wspinać się, zdobywać nowe umiejętności. A tam, wszystko jest w zasięgu ręki.

WODNIK – TOKIO

Nie lubisz się nudzić? To miejsce jest idealne dla ciebie! Niezależnie co cię fascynuje, znajdziesz tam coś dla siebie.

RYBY – BALI

Nazywana jest Wyspą Bogów. Harmonia, spokój, i niewyobrażalne piękno. Genialne plaże, i fenomenalne zachody słońca – czego chcieć więcej…?

fot. istock.com

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj