W twoim świecie

Après Ski z Aperolem, czyli jak "ze smakiem" odpoczywać w górach!

Zimowy wypoczynek w górach z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Do słynnych polskich miejscowości turystycznych, takich jak np. Białka Tatrzańska, Zieleniec, czy Szczyrk, zimową porą ściągają całe rzesze turystów.

21grudnia2018
Après Ski z Aperolem, czyli jak "ze smakiem" odpoczywać w górach!

To właśnie w tych miejscach, wszystkim amatorom białego szaleństwa, chwilę wytchnienia z przyjaciółmi w specjalnych strefach, zapewni wyjątkowy duet: Aperol i Gancia.

 

Reklama

Après Ski to coraz bardziej popularna forma odpoczynku po całym dniu spędzonym na stoku. Służy ona nie tylko złapaniu oddechu po całodziennej jeździe na nartach czy desce, ale również jest formą atrakcyjnego spędzania czasu w atmosferze dobrej zabawy ze znajomymi. W takich miejscach, jak Białka Tatrzańska, Zieleniec czy Szczyrk znajdują się strefy Aperola, kultowego, włoskiego alkoholu, będącego uosobieniem włoskiej kultury aperitivo - O KTÓRYM WIĘCEJ PISALIŚMY TU.

 

Taka forma spędzania czasu bardzo przypadła do gustu Polakom, a tej zimy będzie można jej zakosztować w specjalnych w strefach Aperol Après Ski nie tylko w Białce Tatrzańskiej, ale także w Zieleńcu i Szczyrku.

To znakomite miejsca na relaks, którego najlepszym uzupełnieniem będzie Aperol Spritz – najmodniejszy włoski drink, będący połączeniem w odpowiednich proporcjach Aperola, prosecco i wody gazowanej. Wyjątkowość tego aperitifu ceniona jest wśród miłośników zimowego wypoczynku. Lekki i orzeźwiający Aperol Spritz stanie się nie tylko miłym ukoronowaniem dnia spędzonego na stoku, ale także doskonałym pretekstem do wieczornej zabawy w niepowtarzalnym włoskim stylu.


Na wszystkich odwiedzających strefy Aperola czekać będą liczne atrakcje i niespodzianki: m.in. drobne upominki w postaci gadżetów marki, możliwość wykonania specjalnych animacji i pamiątkowych zdjęć oraz, oczywiście, wyśmienite drinki.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj