W twoim świecie

Już jest! Zwiastun najbardziej wyczekiwanej komedii nadchodzącego, 2019 roku!

Czy domyślasz się o jaki film chodzi?

Katarzyna Lemanowicz

20grudnia2018
Już jest! Zwiastun najbardziej wyczekiwanej komedii nadchodzącego, 2019 roku!

Chodzi o 3 część kultowej komedii Kogel Mogel.

Reklama

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 trafi do kin 25 stycznia. Na ekranie pojawią się kultowe postaci znane z poprzednich części granych przez plejadę polskich gwiazd:  Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka i Anna Mucha.

Pierwszy zwiastun Kodel Mogel 3 już jest! A cały film zapowiada się naprawdę wybornie. To dalsze przygody Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów zwariowanej komedii, którzy podczas szalonej wyprawy sprawdzą, ile jest prawdy w powiedzeniu, że rodziny się nie wybiera, a stara miłość nie rdzewieje. 

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Jesteście ciekawe? My już nie możemy się doczekać!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj