W twoim świecie

Twój horoskop na tydzień 17.12 – 23.12

Wszystko co musisz wiedzieć w nadchodzącym tygodniu

Katarzyna Lemanowicz

17grudnia2018
Twój horoskop na tydzień 17.12 – 23.12 fot. istock.com

Ten tydzień minie pod znakiem przygotowania do świąt. Będzie lekko nerwowo, ale w niedzielę wszystko się ustabilizuje i dotrze do ciebie, że nie warto się tak przejmować. Na szczęście w pracy będzie dość spokojnie i na pewno przed świętami wyprowadzisz wszystkie zaległości. Pamiętaj o tym co najważniejsze – w Święta postaw przede wszystkim na dom, rodzinę i pozytywne emocje.

BARAN

Bądź otwarta i rozmawiaj ze swoim partnerem. Powiedz mu o swoich obawach, kłopotach. Nie kryj emocji w sobie, bo prędzej czy później wybuchniesz. W sobotę czeka cię bardzo przyjemny czas – zrelaksujesz się, spotkasz z przyjaciółmi  - zaufaj gwiazdom – będzie idealnie.

BYK

Powiedz jasno partnerowi co lubisz, czego oczekujesz, zarówno w sferze seksu, jak i codziennych, tych przyziemnych spraw. Tydzień minie dość spokojnie, a weekend rozpocznie się dość aktywnie. Ostatnie przygotowania do Świąt, zakupy. Nie daj się zwariować – pamiętaj nie wszystko musisz robić sama.

BLIŹNIĘTA

Ten tydzień będzie dla ciebie bardzo łaskawy. Po pierwsze, będziesz pięknie wyglądać, dobry humor cię nie opuści. A po kolejne, samotne bliźnięta poznają kogoś wyjątkowego. Kogoś, kto prawdopodobnie zostanie w waszym życiu na dłużej.

Reklama

RAK

Od dzisiaj, jest czas romansu dla osób spod znaku Raka. Jedno jest pewne musisz odpocząć w Święta i porządnie zrelaksować, a także dać ponieść się miłości. Koniec roku to stanowczo pogłębienie już istniejących relacji i odkrywanie siebie na nowo.

LEW

Koniec roku stoi pod znakiem – sukcesu zawodowego! Ale… nie zapominaj o ludziach, którzy cię wspierają i kibicują! Bądź lojalna, bo prawdziwi przyjaciele nie zdarzają się często.

PANNA

Pod koniec tygodnia poczujesz motywację i siłę do działania. W weekend czekają cię bardzo udane zakupy, a Święta upłyną pod znakiem miłości i obdarowywania się. Co do osób spod znaku Panny będących w związku – wystarczy jedno słowo, a w zasadzie dwa – gorący seks! Tak, czeka cię czas pełny miłości.

WAGA

Będzie trochę stresująco, głównie z powodu zaległości finansowych. Ale nie martw się, wszystko wyjaśni się do końca roku i nowy, 2019 przywitasz bez żadnych zobowiązań. W Święta, nareszcie, docenisz to co najważniejsze, czyli dom i szczęśliwa rodzina.

SKORPION

To jest ten czas, spójrz prawdzie w oczy i bądź uczciwa w stosunku do siebie. Zrób listę rzeczy do zrobienia, i zacznij sukcesywnie odhaczać to co najważniejsze! Postaraj się, żeby w nowy rok wejść bez żadnych zaległych zobowiązań.

STRZELEC

Zaufaj swojemu rozsądkowi. Zapomnij o tym, co ci nie służy. Nie trać energii na coś co jest zbędne i zupełnie niepotrzebne. Końcówka roku będzie bardzo udana, szczególnie pod względem towarzyskim i miłosnym. A samotne Strzelce, nie wykluczone, że poznają kogoś wyjątkowego.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu osiągniesz szczyt dosłownie w każdym aspekcie życia. Ale w tym pędzie i euforii nie zapominaj o bliskich. To co najważniejsze, to przed świętami pozamykaj wszystkie zaległe sprawy. Znajdź miejsce na miłość, bo na horyzoncie pojawi się ktoś wart uwagi…

WODNIK

W piątek rozpoczynasz urlop – i bardzo dobrze – należy ci się. Ten rok nie należał do najłatwiejszych. Ale najważniejsze, że skończy się bardzo przyjemnie… Kto wie, może ten tajemniczy nieznajomy w końcu się pojawi i zawojuje twoim światem…? Albo ten, z którym jesteś w związku zdecyduje się na kolejny krok…?

RYBY

Bądź odważna, i ciesz się wszystkim co cię spotka. Zbliżające się Święta będą wyjątkowe. Gwiazdy jeszcze jasno nie widzą o co chodzi, ale jedno jest pewne ten czas zmieni twoje życie o 180 stopni.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj