W twoim świecie

Ten gadżet to nieoceniona pomoc przy świątecznych porządkach!

Nie trać czasu i poczuj w końcu magię Świąt!

14grudnia2018
Ten gadżet to nieoceniona pomoc przy świątecznych porządkach! Thought Catalog / Unsplash

Sama przyznasz, że nieodzownym elementem świątecznej atmosfery jest lśniący czystością dom. Z drugiej strony już na samą myśl o gruntownym sprzątaniu kuchni, łazienki i wszystkich pokojów opadasz z sił. Śpieszymy z pomocą, a raczej… gadżet, który ostatnio zwrócił naszą uwagę. Dzięki niemu zaoszczędzisz swój czas, a przygotowania do Świąt będą naprawdę radosne, a nie pełne żmudnych i nielubianych czynności.

iRobot mopujący, czyli twój inteligentny pomocnik w przedświątecznych porządkach

Pomocnikiem, który mamy na myśli, jest inteligentny robot mopujący Braava 240 Jet™. Nie jest to zwykły odkurzacz, ale urządzenie wyposażone w inteligentne technologie, dzięki którym bez trudu upora się z odkurzeniem, podczas gdy ty będziesz mogła spędzić czas dokładnie tak, jak chcesz. To niewielkie urządzenie potrafią naprawdę wiele. Bardzo wydajnie mopuje i zamiata różne rodzaje podłóg – szczególnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń. Dzięki małym rozmiarom robot jest w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Reklama

Sprytny i prosty w obsłudze

Nie musimy chyba dodawać, że robot współpracuje z aplikacją na smartfona. Dzięki temu rozwiązaniu możesz bardzo łatwo zaprogramować jego pracę, a jest ona naprawdę inteligentna. Urządzenie zapamiętuje przeszkody i nie obija się o nie. Zamiast tego – zwalnia, aby delikatnie czyścić obszary wzdłuż mebli i ścian. Jest też wyposażone w czujniki wysokości, dzięki którym nie spadnie ze schodów i nie zaczepi się o dywan. Robot sprzątnie też dokładnie te obszary, jakie mu wyznaczysz dzięki „wirtualnym ścianom”, których urządzenie nie przekroczy podczas odkurzania.

Robot również sam wybierze tryb sprzątania w zależności od nałożonej ściereczki. Dzięki temu każdy rodzaj podłogi – drewniana, kafelkowa czy kamienna – zostanie sprzątnięty we właściwy sposób. Dzięki bezdotykowej obsłudze ściereczek nie musisz też dotykać zabrudzeń! Przy wszystkich tych zaletach, praca robota jest na tyle cicha, że, w odróżnieniu od wielu hałaśliwych odkurzaczy, nie przeszkadza domownikom w codziennych czynnościach. Natomiast po skończonej pracy sam wróci do miejsca, od którego zaczął sprzątanie. Natomiast jego niewielkie rozmiary mają jeszcze jedną zaletę: ułatwiają nie tylko sprzątanie, ale też przechowywanie.

Więcej na temat robota Braava 240 Jet™ przeczytasz na: https://irobot.pl.

Robot sprzątający iRobot Roomba 5e

To jeszcze jeden sprzęt, który również z powodzeniem wyręczy cię podczas przedświątecznych porządków. Jego sprytne  i bardzo przydane funkcje sprawiły, że jest obecnie absolutnym numerem jeden w sprzedaży robotów odkurzających. Urządzenie dociera do trudno dostępnych miejsc, potrafi wyczyścić różne rodzaje twardych podłóg i inteligentnie omija takie przeszkody, jak doniczki, dywan, czy meble. A to dopiero kilka z jego wielu funkcji!

Więcej na temat robota iRoomba przeczytasz na: https://irobot.pl

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj