W twoim świecie

Szaleństwo zakupowe już jutro – Black Friday się zbliża!

Zobacz na jakie promocje warto zwrócić uwagę!

Katarzyna Lemanowicz

22listopada2018
Szaleństwo zakupowe już jutro – Black Friday się zbliża! fot. istock.com

A może totalnie nie interesuje cię Black Friday i Cyber Monday i nie poddajesz się tej fali korzystania ze specjalnych okazji i wyjątkowych artykułów?

Reklama

Pierwszy raz, kiedy tak naprawdę skorzystałam z ofert sklepów na Black Friday, miał miejsce rok temu – jak przygotowywałam moim córkom drobne niespodzianki do kalendarza adwentowego. Skarpetki, majtki, spineczki, kolorowe gumki do zmazywania itp. Kupiłam je dosłownie za bezcen.

To co zapamiętałam z tamtego roku to konieczność przygotowania konkretnego planu i szybkość działania - chyba zgodzicie się ze mną, że te produkty w najatrakcyjniejszych cenach znikają w mgnieniu oka. Jestem mamą dwójki dziewczynek i w tym roku mam zamiar skupić się przede wszystkim na prezentach pod choinkę :D. Szukam dla siebie czarnego płaszcza, takiego klasycznego ponadczasowego – idealny znalazłam w Zarze i mam ogromną nadzieję, że będzie choć trochę przeceniony. Dodatkową rzeczą, którą może uda mi się upolować są okulary korekcyjne. Tak zgadza się! Choć na co dzień ich nie noszę to są mi niezbędne podczas jazdy samochodem - szczególnie wieczorem - najzwyczajniej w świecie bez nich nie widzę za dobrze... A że moje, które do tej pory dzielnie służyły po prostu się rozleciały, więc tak – podczas Black Friday zamierzam kupić okulary korekcyjne.

Prawda jest taka, że oferta na Black Friday z roku na rok w Polsce obejmuje coraz więcej sklepów i coraz większy asortyment.

Sprawdź te najciekawsze, które zwróciły moją i całej redakcji uwagę...

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj