W twoim świecie

Czy wiesz, którą księżniczkę Disneya określa twój znak zodiaku?

Jeśli jesteś spod znaku bliźniąt to zdecydowanie najbliżej tobie do Jasmine z Aladyna.

Katarzyna Lemanowicz

13listopada2018
Czy wiesz, którą księżniczkę Disneya określa twój znak zodiaku? fot. www.instagram.com/thedisneyprincesses/

Nie ma chyba kobiety, która choć raz nie obejrzała bajki o księżniczce, i nie ma znaczenia czy był to Kopciuszek, Śpiąca Królewna, czy Roszpunka. Nie ma też co zaprzeczać, że gdzieś tam głęboko w nas tkwi chęć bycia tą naszą ulubioną… księżniczką, zgadza się?

Przygotowałyśmy zestawienie, któremu znakowi zodiaku odpowiada konkretna księżniczka. Sprawdź szczegóły.

BARAN

Czy nie jest tak, że zazwyczaj przejmujesz inicjatywę, szczególnie w trudnych sytuacjach? Niezależnie co mamy na myśli mówiąc: trudna sytuacja ;). Nie lubisz siedzieć na uboczu, ale też czasami zdarza się, że jesteś zbyt impulsywna? To zupełnie jak Mulan.

BYK

Osoby spod tego znaku zodiaku są uparte, a jeśli „zła czarownica” uwięzi cię w wieży lub ktoś chce cię usilnie kontrolować to zrobisz wszystko, żeby „się uwolnić”. Przypomina ci to kogoś? Tak, zgadza się, chodzi nam o Roszpunkę. Dążenie do celu, empatia i praktyczność – to twoje cechy.  

BLIŹNIĘTA

Jesteś znana ze swojej wszechstronności i zdolności do płynięcia pod prąd ale też szybko się nudzisz i potrzebujesz ciągłego zastrzyku adrenaliny? Zupełnie jak Jasmine, która uciekła z zamku sułtana i zdecydowała się spróbować zwykłego życia tylko dla zabawy. Tak, oczywiście w wielu sytuacjach pomógł jej Aladdyn, ale bez jej zdolności adaptacyjnych, szybkości, zwinności i urokowi nie wyszłaby z całej tej przygody w jednym kawałku.

Reklama

RAK

Jesteś emocjonalna, ale też dość interesowna? Na szczęście w porę potrafisz się opamiętać i wiesz co tak naprawdę liczy się w życiu? To zupełnie jak Megara, dziewczyna Herkulesa.

LEW

Potrzebujesz być ciągle w centrum uwagi i najlepiej tak zupełnie przypadkiem, zupełnie jak Merida, z burzą niesfornych, rudych loków? Ale lwy, przede wszystkim są kreatywne, towarzyskie i pewne tego, że są w stanie załatwić każdą sprawę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Disney Princess (@thedisneyprincesses)Gru 15, 2017 o 9:25 PST

PANNA

Praktycznie na każdym kroku podkreślasz, że do swoich mocnych stron zaliczasz „dbałość o szczegóły”? Ludzie nazywają cię perfekcjonistką i doceniają twoje starania dopiero w momencie kiedy wyjeżdżasz i przez dłuższy czas nie ogarniasz tych wszystkich spraw…? To jesteś jak Śpiąca Królewna!

WAGA

Cenisz sprawiedliwość, uwielbiasz przyrodę, i wiesz, że każda skała, drzewo, każde stworzenie ma duszę? W takim razie jesteś jak Pocahontaz.

SKORPION

Zbyt ambitna, lekko irytująca z tym żarliwym pragnieniem kontrolowania? To oznacza jedno – jesteś jak Elsa. Pamiętaj jedno, ważne, żeby nauczyć się nie bać swoich pragnień, zdolności ale jednocześnie nie być zbyt wymagającą dla bliskich osób.

STRZELEC

Osoby spod tego znaku kochają wolność, są elokwentne, a ich najlepszą rozrywką jest pogłębiaie wiedzy. To podobnie jak Bella, tylko uważaj ciekawość może czasami prowadzić na ciemną ścieżkę mocy i nie zawsze musi tam czekać ten jedyny, książę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Disney Princess (@thedisneyprincesses)Gru 25, 2017 o 3:55 PST

KOZIOROŻEC

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Dodatkowo koziorożce są zdyscyplinowane, dlatego to co sobie postanowisz, zazwyczaj to osiągasz. Zupełnie jak Tiana, która zapragnęła otworzyć swoją restaurację i udało jej się to zrealizować.

WODNIK

To jeden z najbardziej przyjaznych znaków zodiaku, domyślasz się która księżniczka cię opisuje? Tak, to kopciuszek. Ta ekscentryczność sprawia, że jesteś wyjątkową osobą, pełną uczuć, empatii i chęci pomocy najsłabszym.

RYBY

Marzyciele, wierzący w ideały i w to, że możliwe nie istnieje. Zupełnie jak Ariel. Uważaj tylko, żeby te marzenia nie zajmowały zbyt dużo czasy i żebyś nie spędziła swoje życia głównie na bujaniu w obłokach.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Disney Princess (@thedisneyprincesses)Gru 11, 2017 o 11:07 PST

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj