W twoim świecie

Horoskop na HALLOWEEN – sprawdź co się wydarzy

Będzie… Magicznie!

Katarzyna Lemanowicz

31października2018
Horoskop na HALLOWEEN – sprawdź co się wydarzy fot. istock.com

Wesołego Halloween – gwiazdy podpowiadają, że to będzie intensywny wieczór pod wieloma względami ;). W tym roku, 31 października zawiera wiele dynamicznych zmian, jeśli jeszcze tego nie zauważyłaś, to bądź czujna.

Dzisiejszy dzień to energia w czystej postaci, popchnie cię do działań, dzięki którym spełnisz swoje marzenia i będziesz szczęśliwa…

BARAN

Zauważyłaś, że dzisiaj byłaś wyjątkowo odważna, zuchwała i potrafiłaś postawić na swoim? Tak trzymaj mała! Z racji tego, że ostatnio dopadło cię lekkie jesiennej przesilenie, zaczęłaś myśleć o podróży i przygodzie, a także naładowaniu się porządną dawką energii. Zrób plan, wykup wycieczkę i leć na spontaniczną wyprawę? Nie możesz wyjechać na dłużej? Pomyśl o szalonym weekendzie. Co do związków -  dzisiaj jest czas na przemyślenie dotychczasowych relacji. Raczej odpuść poznawanie kogoś, raczej skup się na dobrej zabawie.

BYK

Dzisiejszy dzień to dla ciebie odpowiedni moment na refleksję. Jeśli jesteś w związku postaraj się zrozumieć swojego partnera, twojego stosunku do seksu i twoich… finansów. Dzisiaj też odkryjesz w sobie nowe pokłady odwagi, co może się wiązać, z chęcią wypróbowania nowych rzeczy, pozycji, czy gadżetów w sypialni. Z całą pewnością ta noc cię zaskoczy! Będzie bardzo namiętnie i sensualnie, a orgazm którego doświadczysz będzie jednym z najlepszych jaki ostatnio przeżyłaś!

BLIŹNIĘTA

Reklama

Dzisiaj skoncentruj się przede wszystkim na swoim związku, jeśli pokłóciłaś się z partnerem rozwiążcie spór. Jeśli z kolei jesteś singielką, może pojawić się twój eks i… uwaga będzie gorąco! Jeśli masz na tyle odwagi i nie przeszkadza ci fakt, że być może to spotkanie na jedną noc – daj się porwać namiętności.

RAK

Czeka cię bardzo zajęty czas. Twoje zmysły są wyostrzone, a w pracy sukces goni sukces. Bądź uważna, wkrótce dostaniesz ciekawą propozycję związaną z rozwojem twojej kariery. Jedno jest pewne, to dla ciebie bardzo produktywny czas. Nie zapomnij w tej całej gonitwie o sobie, jeśli jesteś na pełnych obrotach w pracy, w domu odpuść. Nie możesz wszystkiego robić sama.

LEW

Od dzisiaj zaczyna się dla ciebie bardzo optymistyczny czas, wszystkie dotychczasowe niepowodzenia pójdą w zapomnienie. Najbliższy czas to miłość, seks i zabawa, czego konsekwencją będzie niesamowita kreatywność i niewykluczone, że odkryjesz w sobie duszę artysty.

PANNA

Zbliża się czas refleksji i analizowania tego co dla ciebie dobre, a co niekoniecznie. Ostudź swoje potrzeby finansowe i zacznij oszczędzać – wkrótce przekonasz się dlaczego. Co do miłości, związku, seksu. Nic się na razie nie zmieni.

WAGA

To moment idealny do zawierania nowych znajomości i nie chodzi tylko o poszukiwanie mężczyzny. Zastanów się też, w jaki sposób traktujesz znajomych, przyjaciół, przemyśl swoje relacje i więzi z najbliższymi, bądź dla nich partnerką, wysłuchaj problemów i postaraj się pomóc. Co do miłości, możliwe, że dzisiaj poznasz kogoś wyjątkowego.

SKORPION

Coś jest nie tak, nie jesteś w naturalny sposób szczęśliwa. Pytanie dlaczego? Może dzieje się tak dlatego, że jesteś bardzo skupiona na nieistotnych szczegółach, zamiast dać się ponieść fantazji? Zaszalej, odpuść sobie, a zobaczysz jak zrobi się od razu przyjemnie. Bądź ostrożna, gdzieś za rogiem czai się twój były i chce znowu nawiązać z tobą bliższą relację. Zastanów się czy warto, jeśli nie, śmiało odmów!

STRZELEC

Bezdyskusyjnie to twój czas, jesteś błyskotliwa, pełna fantastycznych pomysłów. Jak nigdy, jesteś chętna do dzielenia się swoimi opiniami i chcesz tworzyć ciekawe projekty. Nie zatrzymuj się i działaj, znajdź kogoś kto ci pomoże. Uśmiechaj się tak jak do tej pory, twoja szczerość to niekwestionowany atut!

KOZIOROŻEC

W końcu się budzisz i zaczynasz działać, wymyślać nowe pomysły, ulepszasz siebie ;). Przemyśl i jeśli to konieczne napraw nadszarpnięte relacje z przyjaciółmi. Zobacz efekty cię onieśmielą. A miłość? Jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że uśmiechniesz się do tajemniczego blondyna ;).

WODNIK

Idziesz dzisiaj na imprezę? Bardzo dobrze! Od dzisiaj twoje życie społeczne staje się coraz bardziej aktywne. W najbliższym czasie, każde wyjście ze znajomymi czy ukochanym będzie niezapomnianym przeżyciem. To bardzo pomyślny czas dla ciebie, szczególnie jeśli zastanawiasz się nad przyszłością swoich relacji z najbliższymi.

RYBY

Nie czułaś ostatnio takiego dodatkowego zastrzyku energii, chęci do tworzenia? Tak? No właśnie, bo zbliża się coś wyjątkowego, szczęścia już zaraz zapuka do twoich drzwi. Zaszalej, spotkaj się z przyjaciółką, zrób coś miłego dla siebie. Kwestia seksu? Zdecydowanie poprawi się!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj