W twoim świecie

Powstaje nowy serial, łączący "Plotkarę", "Słodkie kłamstewka" i "Riverdale"! Będzie hit?

Dan powraca i to znów w roli obsesyjnie zakochanego w pewnej blondynce chłopaka...

Anna Mierzejewska

12kwietnia2018
Powstaje nowy serial, łączący "Plotkarę", "Słodkie kłamstewka" i "Riverdale"! Będzie hit? fot. Lifetime

A gdyby tak połączyć trzy najbardziej kultowe seriale o miłości, intrygach i kryminalnych zagadnieniach w jedno? Co by powstało? Amerykańska stacja Lifetime postanowiła odpowiedzieć na to pytanie, tworząc całkowicie nowe show, pt. "You". (I zapraszając do zagrania w nim dobrze nam znane twarze...)

 

OMG! Te sceny z „Gossip girl” były tak gorące, że je usunięto

 

W serialu główną rolę dostał Penn Badgley, znany najbardziej jako Dan Humphrey z "Plotkary". Co ciekawe, w "You" jego rola jest podobna do poprzedniej, ponieważ Penn powtórnie wciela się w chłopaka obsesyjnie zakochanego w pewnej nieostrożnej blondynce, Guinevere Beck (Elizabeth Lail). Śledzi ją w mediach społecznościowych i podąża za nią po ulicy. Joe Goldberg, bo tak nazywa się jego postać, staje się świadkiem wypadku dziewczyny i, oczywiście, ratuje ją przed tragedią, co owocuje doskonałym, namiętnym związkiem.

 

Reklama

Do akcji szybko wkracza jednak przyjaciółka bohaterki, Peach Salinger (grana przez znaną z roli Emily w "Słodkich kłamstewkach", Shay Mitchell), która podejrzewa, że Joe nie ma wcale dobrych zamiarów, dlatego robi wszystko, aby go zdemaskować. Mamy więc tutaj miłość, obsesję, uwodzenie, odrzucenie i zemstę - wszystko to, czego potrzebujemy na leniwe, sobotnie wieczory!

 

 

Oglądałaś "Gossip Girl"? Ta informacja na temat serialu na pewno cię zaskoczy!

 

 

(A także młodocianego i seksownego mordercę, bardzo, wręcz przesadnie, ufną blondynkę, Shay Mitchell zakochaną w swojej przyjaciółce z dzieciństwa - tutaj nie można już mówić o inspiracji fabułą "Słodkich kłamstewek", ale zwykłym odwzorowaniu - a także piękne wille, pozornie spokojną okolicę i przeplatanie się wielu wątków). 

 

 

Ach, byśmy zapomniały. Skąd w naszym zestawieniu porównawczym wziął się także serial "Riverdale"? Otóż, "You" stworzyli ci same producenci. 

 

Serial w USA pojawi się we wrześniu. Czekamy też na datę polskiej premiery. Oby nie za długo! Póki co, obejrzyjcie zwiastun. Zachęcił Was do śledzenia losów bohaterów?

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 10 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj