W twoim świecie

Te filmy MUSISZ obejrzeć, jeśli właśnie się rozstałaś!

Te filmy na pewno poprawią Ci humor!

Wiktoria Nestoruk

15kwietnia2018
Te filmy MUSISZ obejrzeć, jeśli właśnie się rozstałaś! fot. iStock

Właśnie się rozstałaś? Całe dnie siedzisz w domu i płaczesz? Musisz z tym skończyć! Postaraj się wyjść z domu, na kawę z przyjaciółką, na imprezę. Jeżeli jednak nie masz na to na razie siły, ani ochoty obejrzyj jeden z filmów, które  na pewno poprawią Ci humor! Z butelką wina i lodami w ręku! ;)

 

The Other Women (2014)

 

Uwielbiam ten film i oglądam go za każdym razem kiedy mam podły humor, albo zostawi mnie chłopak. Trzy przepiękne kobiety zakochane w jednym mężczyźnie postanawiają odegrać się za jego zdrady i oszustwa. Totalnie zabawny, a przy tym pocieszający i wzruszający. O sile przyjaźni, o miłości (ale i tej nieudanej), no i o pięknych i silnych kobietach! Rola Cameron Diaz najlepsza!

 

Breakfast at Tiffany's (1961)

 

Tak wiem. Jest o miłości (utopijnej) i do bólu romantycznej. Ale przecież to klasyka! Przecież Audrey w swojej małej czarnej z croissantem w ręku zachwyca! I jej rudy kot, wszędzie porozrzucane ubrania...alkohol i szalone noce! Perły i...on! I wiem, że pokochacie ten film i nie udawajcie, że nie!

Reklama

 

Under the Tuscan Sun (2003)

 

Zawsze, kiedy się rozstaję mam ochotę uciec. Daleko, daleko stąd, żeby zapomnieć i zakochać się w sobie. I odbudować swoje myślenie. Niestety (jak to w życiu bywa) nie zawsze jest to możliwe. I wtedy oglądam ten film. Polecam go każdej kobiecie napotkanej na mojej drodze. Opowiada historię o prawdziwej miłości, która nigdy nie umiera. I nie zrażajcie się! Po prostu włączcie i zakochajcie się!

Eat Pray Love (2009)

 

Ten film poleciła mi moja mama po moim pierwszym rozstaniu z mężczyzną. Na początku byłam sceptyczna, ale w końcu włączyłam. I od tego momentu, wracam do niego za każdym razem kiedy moje myśli mają pesymistyczny dzień. Niebanalna historia, niebanalnej kobiety, która odkryła siebie na nowo, dzięki trzem prosty krokom. 

 

The Dressmaker (2015)

 

Wiele osób zdziwi się dlaczego umieściłam tutaj ten film. Po pierwsze jest o projektantce. Po drugie jest poważnie zwariowany, po trzecie kiedy już poczujemy jego klimat płaczemy ze śmiechu. Zwariowany, osadzony w Australii. Rola Kate Winslet genialna!Główna bohaterka wyznaje jedną zasadę: zemsta jest słodka!

 

Relatos salvajes (2014)

 

Poszłam na ten film z ciocią (w walentynki). To chyba najdziwniejszy, a zarazem najzabawniejszy (w tragicznym tego słowa znaczeniu) film. Oglądam go co jakiś czas, bo sama nie wierzę w to jak jest nakręcony i o czym opowiada. Najprościej mówiąc, to naprawdę DZIKIE historie. Przerażająco zabawny, dla ludzi o mocnych nerwach!

 

The Holiday (2006)

 

Kolejny film, który (niestety) jest wspaniały i bardzo romantyczny. Ale niektóre z nas lubią płakać i oglądać takie ciacho jak Jude Law (ja na pewno!). Przepiękny, zimowy, ciepły...nie wiem co więcej napisać, bo po prostu trzeba go obejrzeć! 

 

Sex Tape (2014)

 

Zakręcony, zabawny, seksowny! Małżeństwo nakręca sekstaśmę, w której prezentuje wszystkie pozycje z kamasutry, i przez przypadek, rozsyłają ten filmik do wszystkich znajomych, rodziny, a nawet do szefa! I teraz zaczyna sie wyścig z czasem, żeby to skasować. Rodzinna, miła, o szaleństwie miłości!

 

Teraz tylko kup butelkę wina, zaproś przyjaciółkę i włącz laptopa. Miłego seansu...i nie martw się!  GO GIRL!

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj