W twoim świecie

7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

W kioskach już od 11 stycznia

Beata Dżumaga

11stycznia2018
7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

1. Na naszej zimowej, lutowej okładce gorąca i zmysłowa Megan Fox, czyli seksbomba, która w życiu stawia przede wszystkim na rodzinę. Na pozór twarda i zbuntowana, w środku delikatna i wrażliwa. Jakie skrywa tajemnice?

 

2. Masz jedną przyjaciółkę zamiast tysiąca znajomych? To świetnie! Bo prawdziwa przyjaźń to same korzyści – także zdrowotne! A jeśli wciąż nie znalazłaś swojej BFF, podpowiadamy, jak to zrobić.

 

3. Czy mężczyźni naprawdę porównują partnerki do swoich eks? Tylko u nas panowie zdradzają, jak jest naprawdę, i czy rzeczywiście powinnaś mieć powody do zazdrości!

 

4. Rok 2017 odszedł w zapomnienie, a z nim stare trendy, które dziś są już passe. Co zawróci nam w głowie w 2018? Zebrałyśmy dla ciebie garść najmodniejszych inspiracji. Jesteś gotowa na to, by podbić nowy rok?

 

 

5. Nowy Rok to często nowe wyzwania w kwestii kariery, a niektóre z nich bywają trudne. Jak sobie z nimi poradzić? Przygotowałyśmy dla ciebie plan naprawczy na każdy dramat.

 

6. Seks na zgodę – dlaczego zawsze smakuje tak dobrze? I dlaczego jest tak niebezpieczny? Sprawdzamy...

 

7. W Nowym Roku marzy ci się nowa sylwetka? Zdradzamy supertajne triki trenerów gwiazd. Celebryci płacą za nie grube tysiące, ty możesz je poznać zupełnie za darmo. Efekty gwarantowane!

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj