W jego świecie

10 rzeczy, których nigdy nie powie żaden facet

Facet nie powie tego nawet gdybyś oferowała mu nowiutkie Ferrari, groziła bronią, czy zanosiła się płaczem.

Marysia Widawska

23maja2014
10 rzeczy, których nigdy nie powie żaden facet "Mówienie jej, że przytyła to był kiepski pomysł".

1. Twoja najlepsza przyjaciółka/siostra/mama jest ładna. Żaden facet nie jest tak lekkomyślny żeby coś takiego powiedzieć. Nawet na torturach.

2. Boi się pająków. Wyobraź sobie: oglądacie telewizję i nagle, zza kwiatka, wyłania się mega wielki pająk, ty wskakujesz na stół i wrzeszczysz, a twój facet... chowa się w łazience. Brzmi jak koszmar ;). Dlatego każdy facet, nawet gdyby się panicznie bał, będzie grał twardziela i uratuje cię przed morderczym pająkiem.

3. Nie umie czegoś naprawić. Zamówiłaś nowe meble? Nie ma problemu! Wyrzuci instrukcję i złoży sam (nawet, gdyby miało to trwać tydzień). Piekarnik się popsuł? Dzielnie ruszy żeby go naprawić i oczywiście zrobi to sam (potajemnie wpisując w Google: "jak naprawiać piekarnik").

4. Powinnaś schudnąć. Ryzyko straszliwych konsekwencji jest większe nawet od tego, co by się stało, gdyby powiedział, że twoja kumpela jest ładna.

Reklama

5. Nie interesuje go to, co ciebie. Wypije trzy kawy, dwa napoje energetyczne i zje batonik proteinowy, ale nie zaśnie na filmie kostiumowym i będzie trzymał cię za rękę w najbardziej wzruszających momentach.

6. Wie, ile centymetrów ma jego penis. Oficjalnie? Przynajmniej 20 cm :).

7. Nie wie dokąd jechać. Straci mnóstwo benzyny, wasza podróż będzie dłuższa o 30 km, ale nie powie, że się zgubił. I pod żadnym pozorem nie zapyta nikogo o drogę.

8. Jest kiepskim kierowcą. Żartujesz sobie? To on uczył Kubicę prowadzić! Zaraz... co to był znak?

9. Jego eks miała ładniejsze piersi. Chyba że jest samobójcą.

10. Nie lubi seksu oralnego. To nie jest błąd. Podobno istnieją tacy faceci.

 

 

fot. "Kac Vegas" Warner Bros. Entertainment

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj