W jego świecie

Dlaczego kochamy obcasy? (Bo wszystko kojarzy nam się z seksem:)

Choć na pewno nie są wygodne, załóż je specjalnie dla nas od czasu do czasu. Jeśli chcesz nas podniecić...

Jasiek Szumski

09stycznia2015
Dlaczego kochamy obcasy? (Bo wszystko kojarzy nam się z seksem:) fot. Thinkstock

Znam przynajmniej cztery powody, dla których dziewczyna w butach na wysokich obcasach jest Absolutnie Warta Grzechu. I jestem przekonany, że moi koledzy znaleźliby kilka kolejnych:)

Dlaczego kręcą nas obcasy?

1. Troszkę sado-maso nie zaszkodzi

Wyobrażamy sobie gorącą akcję z nami obojgiem w roli głównej. Kochamy się jak nigdy przedtem. Ty jesteś dominująca i bezwzględna.  A ja jestem na twoje rozkazy. Już czuję tę karę, którą mi zadasz, gdy się nie sprawdzę... Twój obcas na moich plecach...

Reklama

2. Głaszczesz nasze ego

Nie wstydź się zakładać wysokie obcasy, gdy jesteśmy równego wzrostu. Często dziewczyny noszą wtedy te okropne płaskie balerinki, w których wyglądają jakoś tak... przaśnie. Co z tego, że masz 15 centymetrów więcej niż ja? To nawet lepiej! Niech wszyscy wokół dostają jasny przekaz: "Zobaczcie, jaki muszę być zaj...isty, skoro TAKA dziewczyna umówiła się właśnie ze mną".

3. Spełniasz fantazje o innej kobiecie

Na co dzień jesteś moją zwyczajną Asią, Jolą, Basią czy Anią, dla której smażę jajecznicę na śniadanie albo wynoszę wieczorem śmieci. Ale gdy wychodzimy gdzieś razem i ty zakładasz niebotyczne obcasy, do tego fundujesz sobie mocniejszy make up i ciuch, którego zwykle nie nosisz, zmieniasz się w kobietę kompletnie inną, trochę tajemniczą, nieosiągalną, jak z filmu... Co, pomarzyć nie można?

4. Masz dłuuugie nogi i...

... wyobrażam sobie, jak oplatają mnie wokół pasa...

Ups, rozgrzałem się, zdejmuj lepiej te buty:)

Pozdrawiam
J. S.

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 14 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj