W jego świecie

Co o NIM mówią jego piżamy?

Czy to, w czym śpi ma jakieś znaczenie?

Katarzyna Lemanowicz

29stycznia2019
Co o NIM mówią jego piżamy? fot. istock.com

W czym najczęściej śpi twój facet? Przypadkowa koszulka i „gatki”? Czy zwraca uwagę i skrupulatnie dobiera również ten nocny strój? Okazuje się, że to w czym ON śpi ma, hmmm, głębsze znaczenie. Wybrałyśmy kilka opcji, (oczywiście z lekkim przymrużeniem oka ;)).

BOKSERKI, BEZ KOSZULKI

Standard, zgadzasz się z nami? Większość facetów sypia w takim zestawie nocnym. Jest to jedna z najtańszych opcji, która świadczy o tym, że twój facet jest praktyczny, bezproblemowy i oszczędny.

Reklama

STARE UBRANIE Z SIŁOWNI

Niewątpliwie duży plus za to, że ma strój na siłownię – to znaczy, że twój facet ćwiczy i to konkretnie. Ale serio, czy musi spać w starych ciuchach?  

TYLKO KOSZULKA, BEZ SPODNI

Spanie nago to jedno, ale koszulka i wolny dół? Jest to trochę niepokojące i szalone. Porozmawiaj ze swoim mężczyzną natychmiast albo uciekaj jak najdalej ;).

LUKSUSOWA, WYSOKIEJ JAKOŚCI TKANINA

On wie jak zadbać o siebie. Jest świadomym, dojrzałym mężczyzną, z dość pokaźnym portfelem. Jedno jest pewne, przy takim facecie możesz czuć się bezpiecznie.

ŁADNA, TRADYCYJNA PIŻAMA

On pocichł marzy o wyjątkowych, drogich, dobrej jakości rzeczach, ale to jeszcze nie ten czas. Najważniejsze, że ma marzenia i aspiracje na coś więcej. Jest zmotywowany i bardzo dojrzały i jedno jest pewne, któregoś dnia kupi sobie tę luksusową, dobrej jakości piżamę.

NAGO

Oznacza to tylko jedno, twój facet czuje się dobrze w swoim ciele, co jest wspaniałe. Jest pewny siebie i świadomy swoich zalet. Spanie nago wymaga szczególnej dbałości o higienę – i tu duży plus dla niego ;).

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj