W jego świecie

4 sposoby na zrobienie pierwszego kroku, czyli czy kobiety powinny podrywać facetów?

Dziewczyny nie powinny podrywać facetów? Bzdura! Randkowy ekspert Matthew Hussey podpowie ci, jak to robić... aby on myślał, że to część jego własnego planu.

05grudnia2018
4 sposoby na zrobienie pierwszego kroku, czyli czy kobiety powinny podrywać facetów? fot. istock.com

PATRZ DWA RAZY

Facet nie załapie, że jesteś nim zainteresowana, jeśli będziesz tylko przechylać głowę w jego kierunku. On potrzebuje kontaktu wzrokowego. Więcej niż raz! Nawet więcej, niż dwa razy. Dzięki temu, będzie wiedział, że bezpiecznie jest podejść. Faceci nie zbliżają się do kobiet, które wyglądają, jakby miały powiedzieć: „sorry, nie”. Działamy za to na „może”...

Reklama

UŻYJ MAGICZNEGO ZDANIA

Podejdź do jakiegokolwiek chłopaka i zapytaj: „Czy mogę poznać twoją opinię?”. to sprawia, że czujemy się ważni. Kontynuuj: „Razem ze znajomymi szukam fajnej miejscówki. Gdzie warto zajrzeć?”. Jeśli skończycie, flirtując w pobliskiej knajpie, on nawet nie będzie zdawał sobie sprawy, że to ty wykonałaś pierwszy ruch.

KOMPLEMENTUJ NA SPONTANIE

Jest niezły w jakimś sporcie? Czyta książkę, od której nie mogłaś się oderwać? Powiedz mu o tym! Faceci nie przywykli do niespodziewanych komplementów. Zamiast „jesteś słodki”, spróbuj powiedzieć: „Kocham tę książkę. Masz świetny gust”. Będzie zaintrygowany, a jednocześnie niepewny twojej motywacji ;-)

ZAGRAJ W OCZYWISTOŚĆ

Załóżmy, że w chłodny dzień stoisz obok jakiegoś przystojniaka. Powiedz: „Jest tak zimno”. to oczywiste, ale działa, bo jego mózg wysyła sygnał: „Super, pozwala mi ze sobą pogadać”. Stoisz przy barze i właśnie zaczyna się nowa piosenka? Przez chwilę skup na nim wzrok i powiedz: „Kocham ten kawałek”. to daje mu zielone światło.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj