W jego świecie

Męskie zdanie: dowiedz się, co czuje do ciebie facet, obserwując sposób, w jaki cię... przytula

Ponieważ czyny mówią o wiele więcej niż słowa

Lena Sikor

12września2018
Męskie zdanie: dowiedz się, co czuje do ciebie facet, obserwując sposób, w jaki cię... przytula Męskie zdanie: dowiedz się, co czuje do ciebie facet, obserwując sposób, w jaki cię... przytula / fot. iStock

Bez słów możesz zrozumieć, co czuje do ciebie ukochany - wystarczy, że uważnie zaobserwujesz, w jaki sposób cię przytula.

On pochodzi od tyłu i obejmuje cię, łącząc dłonie na twojej klatce piersiowej...

Nawet jeśli nie powiedział jeszcze "kocham cię", bądź pewna, że tak jest. W swoich myślach już dawno wyznał ci miłość. Jeśli jesteś zmęczona czekaniem, przejmij inicjatywę.

Psychologowie uważają, że taki sposób przytulania to nic innego, jak demonstracja poważnych zamiarów. Mężczyzna zajmuje dominującą pozycję i daje do zrozumienia, że chce chronić swoją wybrankę.

Są jednak wyjątki. Jeśli partner zawsze przytula cię w ten sposób, może to oznaczać, że pomimo ciepłych uczuć, uważa, że jesteś niedostępna. Chciałby czegoś więcej, ale myśli, że jest ci obojętny. Daj mu znać, że tak nie jest, a wkrótce zauważysz zmiany.

Reklama

Obejmując cię, on zwykle delikatnie głaszcze cię po plecach...

Twój ukochany myśli, że jesteś naprawdę bliską mu osobą. Seksuolodzy twierdzą, że głaskanie najbardziej bezbronnej części ciała ma silny podtekst seksualny.

Możliwe jest i inne rozwiązanie: być może twój partner jest zdenerwowany i potrzebuje wsparcia, ale nie potrafi się przyznać. Głaszcząc cię po plecach, ma nadzieję na czułość i troskę z twojej strony. Odpowiedz mu tym samym i zapytaj, czy wszystko w porządku.

On obejmuje cię nie tylko rękami, ale całym ciałem...

Taki gest łatwo zrozumieć - twój mężczyzna po prostu cię pożąda. Dlatego tak mocno przytula cię do siebie. Jeśli on, przytulając się, zawsze dotyka swoim czołem twojej głowy, wasza relacja znaczy coś więcej niż tylko namiętny seks. Nawet jeśli dopiero się poznaliście.

Jeśli jesteście razem już jakiś czas, taki sposób przytulania wskazuje, że ukochany chciałby przejść do następnego etapu związku.

On poklepuje cię po plecach, kiedy przytula...

Niestety, wygląda na to, że jesteście tylko przyjaciółmi. W ten sposób facet pokazuje, że nie jest zajęty i nie należy do ciebie. Jesteś dla niego kumplem w żeńskim wydaniu. I najprawdopodobniej ta relacja nie ma szans na rozwój.

Jeśli on klepnął cię po plecach ze słowami "dasz radę", albo po prostu chciał rozładować sytuację i pokazać, że wszystko idzie dobrze - nie wszystko stracone. Nie odbieraj tego osobiście. Lepiej zaczekaj, a może za chwilę uściska cię tak mocno, jak tego chcesz.

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj