W jego świecie

Męskie zdanie: przed pierwszą randką facet martwi się o...

Nie tylko kobiety się stresują ;)

Lena Sikor

05września2018
Męskie zdanie: przed pierwszą randką facet martwi się o... Męskie zdanie: przed pierwszą randką facet martwi się o... / fot. Pexels

Nasz męski ekspert - Frank Kobola - zdradza, że panowie również stresują się przed pierwszym spotkaniem z nowa dziewczyną. Czym?

#1. "Czy wybrałem odpowiednią restaurację?"

To przypomina koszmar senny: zaprosić kobietę na randkę do restauracji i odkryć, że wybór miejsca kompletnie nie trafił w jej gust. Ponadto, jeśli facet zaprowadzi cię do swojego ulubionego miejsca, a ty nie będziesz pod wrażeniem, będzie to bardzo niezręczny moment. Właśnie dlatego mężczyźni tak często pozostawiają nam prawo wyboru.

#2."Czy spodoba jej się mój samochód?"

Sam fakt, że będzie musiał odebrać cię swoją wysłużoną "perełką", jest przerażający. I naprawdę nie będzie wiedział, co zrobić, jeśli jej nie docenisz.

#3. "Czy znajdę ciekawy temat do rozmowy?"

Na pierwszej randce nawet tak nieszkodliwe tematy jak dzieciństwo czy polityka mogą wywołać prawdziwą katastrofę. Z drugiej strony, jeśli facet zacznie opowiadać o swojej pracy, wyjdzie na nudziarza, a jeśli zapyta cię o ulubione seriale i opowie o swoich, wyjdzie na lenia... Trudna sprawa.

Reklama

#4. "Mam nadzieję, że nie zauważy, że się spociłem..."

Faceci starają się jak najmocniej przycisnąć łokcie do ciała, abyś w żadnym wypadku nie zauważyła mokrych plam na koszulce lub koszuli.

#5. "Czy ona mnie ocenia?"

Oceniasz, prawda? Gdybyś zadbała o lekką atmosferę, aby facet zachowywał się naturalnie i nie bał się upadku twarzą w błoto, jadłby z twoich rąk. Naprawdę.

#6. "Czy nie wypiłem za dużo?"

Dwa kieliszki wina - czy to za dużo? Czy mogę jeszcze jeden?

#7. "Ciekawe, czy zamówiła tylko sałatkę, bo chce jak najszybciej wyjść?"

Tak. Zjesz ją w ciągu pięciu minut i uciekniesz. To na pewno jedyny powód twojego wyboru ;)

#8. "Czy powinienem ją pocałować na pożegnanie?"

Nie będziemy cię zwodzić - facet pomyśli o tym już na początku randki. I prawdopodobnie ta myśl nie pozwoli mu się skoncentrować na rozmowie.

#9. "No dobra... ale w jaki sposób powinienem ją pocałować?"

Wybrać szybki i suchy pocałunek w policzek? Czy ledwo zauważalne dotknięcie warg? A może prawdziwy pocałunek?! Gdyby tylko mógł zapytać... ale nigdy tego nie zrobi.

#10. "Czy nie jest za wcześnie, aby zaprosić ją do mnie?"

W jaki sposób zareagujesz na propozycję, aby pójść do niego i obejrzeć film? Czy wciąż przyjmuje się, że "kino" oznacza "seks"? Bo prawda jest taka, że facetowi naprawdę może chodzić o film. A jeśli dziewczyna zgadza się bez namysłu, raczej budzi wątpliwości.

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj