W jego świecie

Męskie zdanie: nawet tak bardzo DZIWNE zachowanie nie oznacza nic złego!

Może... ale nie musi

Lena Sikor

10sierpnia2018
Męskie zdanie: nawet tak bardzo DZIWNE zachowanie nie oznacza nic złego! Męskie zdanie: nawet tak bardzo DZIWNE zachowanie nie oznacza nic złego! / fot. Unsplash

Jeśli podejrzewasz swojego mężczyznę o złe rzeczy, każde nietypowe zachowanie będziesz interpretować w błędny sposób. Najczęściej okazuje się jednak, że facet naprawdę jest niewinny - i oto kilka przykładów.

#1. Zakrywa telefon ręką, jeśli chcesz zobaczyć, co robi

Nie, on nie kryje przed tobą flirtu z gorącą laską. Po prostu kliknął baner reklamowy, który przekierował go na zdjęcie gorącej laski. Ale jak może ci to wytłumaczyć?

#2. Zamyka drzwi do łazienki

Nie ma w tym nic dziwnego. Nawet jeśli zamyka drzwi, idąc po pranie, raczej nie powinnaś się martwić. Najprawdopodobniej to tylko nawyk.

#3. Nie odpowiada na wiadomości przez długi czas

Reklama

Najwyraźniej jest bardzo zajęty w pracy lub, na przykład, nie sprawdza telefonu. Nie wyobrażaj sobie, że zapomniał o tobie, bo jest z inną.

#4. Nie przedstawił cię rodzinie i przyjaciołom

Powodów można znaleźć wiele: nie ma przyjaciół lub są daleko, albo nie łączą go najlepsze stosunki z rodziną. A może po prostu uważa, że za mało czasu spędzacie tylko we dwoje?

#5. Umawia się z tobą tylko na mieście

Oczywiście pomyślałaś, że ukrywa coś w domu, ale najprawdopodobniej ma po prostu bałagan, albo beznadziejnych współlokatorów. Bardziej stawiamy na bałagan.

#6. Nie zostaje na noc

Może nie chce się spieszyć, lub lepiej mu się śpi we własnym łóżku, albo wcześnie wstaje do pracy i nie chce cię budzić...

#7. Bardzo często spotyka się z przyjaciółmi

Jeśli to interesujące grono - dlaczego nie? Najważniejsze, aby to nie zakłócało waszej relacji.

#8. Jego telefon jest zawsze rozładowany

Zapomina go naładować, a czasami tłumaczy się kolejnym zepsutym kablem do ładowarki. Kup mu zewnętrzną baterię i sprawdź, czy sytuacja się zmieni.

#9. Bierze prysznic zaraz po seksie

Nie wyobrażaj sobie za dużo. Po prostu lubi czystość.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 3 zdjęcia

Polecamy również

Skomentuj