W jego świecie

Męskie zdanie: 8 najgłupszych powodów do kłótni

Frank Kobola ponownie wprowadza nas w męski świat

Lena Sikor

22lipca2018
Męskie zdanie: 8 najgłupszych powodów do kłótni Męskie zdanie: 8 najgłupszych powodów do kłótni / fot. unsplash.com

Nawet najlepsze pary się kłócą. Nie mówimy jednak o mega awanturach kończących się rozstaniem, ale o sprzeczkach, które nie mają najmniejszego znaczenia. Im wcześniej zdasz sobie sprawę, że to naprawdę głupie powody, tym lepiej.

#1. Kłótnia o miejsce, do którego wybieracie się jeść

Albo sprzeczka wynika z tego, że oboje nie chcecie ustąpić, albo jesteście tak ambiwalentni, jeśli chodzi o to, czym zapełnić brzuchy, że macie paraliż opcjonalny. Ta kłótnia może zdarzyć się wszędzie: w łóżku, gdy próbujesz cokolwiek zamówić przez internet albo podczas jazdy autostradą, gdy mijacie różne znaki.

#2. Kłótnia o to, czy aktor/ka jest atrakcyjny/a, czy nie

Oglądacie film. I nagle twój ukochany mówi - "Ona jest śliczna, co nie?". Oczywiście, odpowiadasz coś w stylu "Wcale nie, popatrz na jej zęby". W tym momencie wszystko się zaczyna, ponieważ facet zarzuca ci, że "kłamiesz". To kłótnia nie tylko o opinię o wyglądzie aktorki, ale i oskarżenie o kłamstwo. Będzie ostro.

#3. Kłótnia o wyrzucenie ulubionego (ale maksymalnie brzydkiego) ciucha drugiej osoby

Reklama

Każda osoba ma w szafie coś, czego nie chce wyrzucić - stary t-shirt z dziurami, albo sweter, który dawno wyszedł z mody, ale ma dużą wartość sentymentalną. Dla większości zakochanych par to powód do zimnej wojny.

#4. Niekończąca się kłótnia o to, czy rzeczywiście kiedyś widziałaś znaną aktorkę w centrum handlowym

To jest powód do wiecznej dyskusji. Jesteś pewna, że widziałaś, a twój partner nie rozumie, dlaczego tak znana i bogata osoba robiła zakupy w lokalnym centrum handlowym. Taka sprzeczka zazwyczaj angażuje przyjaciół i bliskich. Cóż, przynajmniej na rodzinnej kolacji jest wesoło.

#5. Kłótnia o temperaturę w domu

Jeśli znalazłaś partnera, który lubi taką samą temperaturę, co ty - jesteście najszczęśliwszą parą na świecie. Inne pary toczą nieustanną wojnę o zamknięcie/otwarcie okna.

#6. Kłótnia o ilość wody w garnku podczas gotowania makaronu

Czy gotujesz zgodnie ze wskazówkami z opakowania? Czy dodajesz sól wcześniej, czy później? Czy przełamujesz spaghetti na pół, czy pozwalasz im naturalnie zmięknąć? Czy to naprawdę ma znaczenie?!

#7. Kłótnia o ostatniego chipsa

Czy osoba, która dopuściła się tego haniebnego czynu, ma jakieś usprawiedliwienie? Czy równomiernie korzystaliście z opakowania, zanim zostało skonsumowane? Czy jest to sprawiedliwe? Czy kupować własne artykuły spożywcze i dzielić półki w lodówce?

#8. Kłótnia o to, że jedno z was kradnie kołdrę podczas snu

Nie należy osądzać za rzeczy, które robi się we śnie. Podobno lunatyka nie można oskarżyć o morderstwo... A o zabieranie kołdry?

#9. Kłótnia o "pożyczanie" piżamy

W tym przypadku to wina kobiet, które uwielbiają męskie rzeczy (chyba, że koleś lubi koronki - nie osądzamy). Ponieważ nadejdzie taki dzień, kiedy facet zrozumie, że nie ma już żadnej piżamy, bo wszystkie znajdują się w szafie drugiej połówki. I ten dzień będzie początkiem wojny.

 

 

Źródło: cosmopolitan.com

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 4 zdjęcia

Polecamy również

Skomentuj