Uroda

IsaDora Kreatorem Makijażu w pokazie Gosi Baczyńskiej!

23 czerwca, w Atelier Gosi Baczyńskiej odbył się pokaz najnowszej kolekcji Fall Winter 2014/2015, która miała swoją premierę na tegorocznym Paris Fashion Week.

27czerwca2014
IsaDora Kreatorem Makijażu w pokazie Gosi Baczyńskiej!
Reklama

 

Kolekcja Jesień-Zima 2014/15 to opowieść. Opowieść bardzo osobista, rodzinna. Opowieść o ludziach, gnanych przez historię. O ich wędrówce z Kresów na Zachód. Nie chodzi o żal do historii, ale o spotkanie Wschodu z Zachodem. Tworząc tę kolekcję, moją wyobraźnię poruszył obraz idących błotnistą drogą ludzi z różnych warstw społecznych: arystokratów, dawnych wojskowych, inteligentów, chłopów. To również historia o współczesnej Europie - tak o inspiracji mówiła przed paryskim pokazem projektantka.

Idea makijażu z pokazu Gosi Baczyńskiej Jesień-Zima 2014/2015 to naturalność i glam. Wizażyści marki IsaDora byli odpowiedzialni za odtworzenie oryginalnego konceptu makijażu przygotowanego w Paryżu. Makijaż zaprojektowany przez wizażystkę pokazu paryskiego Marianne Yurkiewicz, został wykonany wyłącznie kosmetykami IsaDora!

Efekt idealnie rozświetlonej skóry został osiągnięty dzięki nałożeniu podkładu Wake UpMakeUp 00 lub 02. Dodatkowe wzmocnienie poświaty na skórze uzyskano dzięki palecie korektorów w kremie CCC Color Correcting Concealer. Końcowe, perfekcyjne wykończenie to efekt sypkiego pudru Perfect Loose Powder Velvet Transparent.


Wake UpMakeUp 00 lub 02Do kupienia TUTAJ


CCC Color Correcting ConcealerDo kupienia TUTAJ


Perfect Loose Powder Velvet TransparentDo kupienia TUTAJEfektem dominującym były specjalnie rozjaśniane oczy. Spektakularna zmiana kolorystyki polegała na wybieleniu naturalnego odcienia brwi u modelek biorących udział w pokazie.

Oczy: powieka górna i dolna zostały delikatnie podkreślone paletą matowych cieni Eye Shadow Palette Matte Chocolate. Wewnętrzne kąciki oczu dodatkowo rozświetliła kredka Twist-Up Metallic Eye Pen Golden Khaki. Na wykończenie górnej powieki wizażyści IsaDory nałożyli połyskujący cień z kolekcji potrójnych cieni Eye Shadow Trio Precious Pearls, który dodaje szyku i podkreśla efekt glam.Eye Shadow Palette Matte ChocolateDo kupienia TUTAJ


Twist-Up Metallic Eye Pen Golden KhakiDo kupienia TUTAJ


Eye Shadow Trio Precious PearlsDo kupienia TUTAJDelikatny akcent ust to połączenie błyszczyków Multi Vitamin Gloss Almond oraz Multi Vitamin Gloss Lychee.


Multi Vitamin Gloss AlmondDo kupienia TUTAJ


Marka nie zapomniała  o kościach policzkowych - róż jest ważnym elementem każdego makijażu. Na pokazie Gosi Baczyńskiej idealnie sprawdził się róż w sztyfcie z kolekcji IsaDory Twist-Up Blush & Go Spring in Paris.


Twist-Up Blush
Do kupienia TUTAJ


Prezentujemy zdjęcia z przygotowań do pokazu. Modelki olśniewały na wybiegu!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj