Uroda

5 zasad seksownej (samo)opalenizny

Jeszcze nie pora na opalanie się na plaży, ale już chciałabyś być muśnięta słońcem? Od tego jest samoopalacz. Oto nasze rady, jak stworzyć sexy opaleniznę bez plam i smug.

13maja2014
5 zasad seksownej (samo)opalenizny Nie trzeba jechać w tropiki żeby mieć taką opaleniznę :)

1. Używaj jednego samoopalacza. Nakładanie jednego produktu na drugi może spowodować, że pojawią się smugi. 

2. Zmyj wszystkie inne kosmetyki. Balsam nawilżający (nawet jeśli smarowałaś się nim  rano) może stworzyć barierę, która uniemożliwi samoopalaczowi równomierne pokrycia ciała.

Reklama

3. Chroń włosy. Jeśli to produkt w sprayu, nie nakładaj go bezpośrednio na twarz. Na włosy załóż czepek. Nie zapomnij o brwiach -  możesz ukryć je pod płatkiem kosmetycznym.

4. Nie przesadzaj z opalenizną twarzy. Nawet ten sam produkt, może inaczej wyglądać na twojej buzi. Żeby uniknąć ewentualnej katastrofy, do twarzy użyj jaśniejszego samoopalacza. Resztę załatwi dobry bronzer.

5. Unikaj gorących kąpieli. Mogą szybciej zmyć samoopalacz. Zamiast godzinami siedzieć w wannie, bierz szybki, orzeźwiający prysznic.

 

Drogocenna Mgiełka Arganowa samoopalająca 2 w 1 Bielenda 20zł, Samoopalacz do twarzy, szyi i dekoltu Self Tan Eveline ok.12zł, Samoopalacz w piance St. Tropez 120ml/99zł
 
fot. Shutterstock
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj