Uroda

5 szybkich sposobów na piękny wygląd

Bywają takie dni, że nie masz czasu żeby w spokoju wypić kawę (a co dopiero zająć się swoim wyglądem)? Na szczęście Cosmo wie, co zrobić żeby nawet w takie dni wyglądać świetnie.

15kwietnia2014
5 szybkich sposobów na piękny wygląd

Żeby szybko pójść spać,

zmyj makijaż. Koniecznie. Nawet jeśli jest bardzo późno, a ty właśnie wróciłaś z najbardziej szalonej imprezy. Żeby zaoszczędzić trochę czasu, użyj jednego produktu do demakijażu. Idealny będzie żel myjący z kwasem glikolowym (oczyszcza, złuszcza i rozjaśnia cerę). Jeszcze tylko krem nawilżający i możesz wskakiwać pod kołdrę :)

Żeby pozbyć się pryszcza,

Reklama

nie wyciskaj go! Wiemy, że go nienawidzisz i masz wrażenie, że wszyscy ludzie wokół widzą najpierw pryszcz, a dopiero później ciebie (to nie prawda). Patyczek kosmetyczny zamocz w ciepłej wodzie i przyłóż do pryszcza żeby odblokować pory. Nałóż punktowy żel przeciw wypryskom i... idź spać :) Rano zamaskuj wyprysk antybakteryjnym korektorem.

Żeby włosy szybko wyschły,

osusz je ręcznikiem. Użyj o połowę mniej niż zwykle pianki do stylizacji. Stylizując i susząc włosy, zajmij się tymi, które są najbardziej widoczne.

Żeby usunąć opuchliznę pod oczami,

kiedy nie masz czasu żeby poleżeć z maską chłodzącą, zaparz dwie torebki czarnej herbaty. Kiedy wystygną, delikatnie je wyciśnij i połóż na powiekach. Po minucie zdejmij i nałóż krem pod oczy.

Żeby się umalować w kilka sekund,

bo budzik nie zadzwonił (jasne, że zadzwonił, ale go wyłączyłaś). Pomaluj usta pomadką, a twarz muśnij mgiełką rozświetlającą. Będziesz wyglądać naturalnie i świeżo. A makijaż zrobisz w przerwie :)

 

Znacie jeszcze jakieś skuteczne sposoby i chcecie się nimi podzielić?

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj