Uroda

Szukasz idealnej lokówki do włosów? Oto, na co powinnaś zwrócić uwagę

O tym warto pamiętać.

10kwietnia2019
Szukasz idealnej lokówki do włosów? Oto, na co powinnaś zwrócić uwagę fot. materiały prasowe

Beach waves i łagodne fale to w tym sezonie najgorętszy trend w stylizacji włosów. Na pewno jest wśród was spora grupa posiadaczek perfekcyjnie prostych pasm, które marzą o romantycznych lokach. Taki efekt można osiągnąć poprzez żmudne nawijanie włosów na wałki czy papiloty: pasmo po paśmie… Ale dlaczego miałabyś tracić na to czas? Doskonałym rozwiązaniem jest lokówka, dzięki której w kilka chwil stworzysz wyśnioną fryzurę. Bardzo ważny jest wybór bezpiecznego urządzenia, które nie zniszczy włosów, a to niestety nie należy do rzadkości w przypadku wielu dostępnych na rynku produktów. Na szczęście znalazłyśmy tę idealną!

Idealna lokówka, czyli jaka?

W nasze ręce wpadła automatyczna lokówka Philips MoistureProtect BHB878/00, która za jednym przyciśnięciem tworzy piękne i lśniące loki, zupełnie jak spod ręki profesjonalisty. Szybkość nie jest jedyną zaletą tego urządzenia. Tym, na czym najbardziej nam zależy, jest ochrona włosów, a możliwości lokówki z linii MoistureProtect są w tym temacie naprawdę imponujące.

 

Urządzenie posiada czujnik MoistureProtect, który pilnuje, aby pasma zachowały swoje naturalne nawilżenie. Z kolei dzięki pielęgnacji ujemnymi jonami włosy nie będą się elektryzować i jednocześnie będą bardziej lśniące. Powierzchnia lokówki pokryta jest też keratyną, która dodatkowo wzmacnia włosy.

Reklama

Loki jak z salonu fryzjerskiego

Z lokówką Philips MoistureProtect loki po prostu kręcą się same. Wyręczają nas w tym innowacyjne klamry, które przytrzymują pasmo włosów – zupełnie jak w salonie fryzjerskim. Lokówka pozwala uzyskać aż 27 różnych kombinacji, zależnie od czasu, temperatury i kierunku skrętu włosów. Urządzenie posiada 3 ustawienia czasu i temperatury, a także 3 kierunki kręcenia włosów: w prawo lub w lewo bądź naprzemiennie. Pozwala to w prosty i szybki sposób uzyskać przeróżne stylizacje włosów – od lekkich fal aż po burzę drobnych loczków.

 

Perfekcyjna stylizacja bez gimnastyki w łazience

Ile razy opadałyście z sił podczas kręcenia loków, bo wciąż musiałyście trzymać ręce w górze? Lokówka Philips MoistureProtect rozwiązuje ten problem dzięki bardzo wygodnej w użytkowaniu, pionowej budowie. Co więcej, powierzchnia lokówki jest znacznie większa od standardowej, dzięki czemu możecie nawinąć nawet dwa razy więcej włosów! To co, na jakie loki dzisiaj macie ochotę?

Lokówka Philips MoistureProtect BHB878/00 kosztuje około 629,00 zł.

 

 

Advertisement

Polecamy również

Skomentuj