Uroda

Marzy ci się bikini body? Być może powinnaś przekonać się do depilacji laserem

Oto kilka zalet zabiegów tego rodzaju.

20marca2019
Marzy ci się bikini body? Być może powinnaś przekonać się do depilacji laserem fot. materiały prasowe

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym sposobem usuwania zbędnego owłosienia. Mimo, że dostępnych sposobów likwidacji niechcianych włosków jest wiele, to jednak zabieg z użyciem lasera pozwala najdłużej cieszyć się gładką skórą. Zalet depilacji laserowej jest jednak o wiele więcej. Za chwilę wyjaśnimy, dlaczego warto więc zdecydować się na serię zabiegów laserowych w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Wyjątkowa trwałość zabiegów

Spośród innych sposobów usuwania niechcianego owłosienia, depilacja laserowa wyróżnia się przede wszystkim trwałością. Już jeden zabieg pozwala cieszyć się gładką skórę przez kilka tygodni, a dzięki wykonaniu całej serii, można pozbyć się zbędnych włosków już na stałe. Inne stosowane powszechne metody depilacji, takie jak wosk, maszynka czy depilator, dają krótkotrwałe efekty, a cały rytuał golenia trzeba ciągle powtarzać.  

Oczywiście, skuteczność zabiegów laserowych zależna jest w dużej mierze od posiadanej karnacji skóry oraz rodzaju owłosienia. Grube i czarne włoski łatwiej zniszczyć laserem, niż jasne i delikatne, dlatego ilość zabiegów koniecznych do trwałego pozbycia się owłosienia w każdym przypadku jest inna. Najczęściej wystarczy jednak przeprowadzić od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej, aby skóra pozostała gładka już na zawsze.

Reklama

Bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych

Depilacja laserowa, która zostaje przeprowadzona w profesjonalnej klinice kosmetycznej jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i skóry. Należy tylko przestrzegać odpowiednich zasad i dokładnie sprawdzić czy nie mamy żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Usuwanie niechcianego owłosienia przy pomocy lasera pomaga pozbyć się też wielu innych, dokuczliwych problemów, które pojawiają po zlikwidowaniu włosków innymi metodami. Nie trzeba już dłużej martwić się o nieestetyczne przebarwienia, krostki czy uczulenia występujące po chemicznych kremach do depilacji. Skóra po laserowym zabiegu jest gładka i nabiera pięknego i zdrowego wyglądu.

Depilacja laserowa raz na zawsze rozwiązuje również problem wrastających włosków. Odrastające na nowe owłosienie nie tylko nieprzyjemnie swędzi, ale też może doprowadzić do zapalenia mieszków włosowych. Seria zabiegów laserowych pozwala na stałe zapomnieć o tym zmartwieniu.

Komfort i bezbolesność przeprowadzonego zabiegu

W porównaniu do innych metod likwidacji owłosienia, depilacja laserowa jest też zabiegiem dużo bardziej komfortowym. Oczywiście sam poziom odczuwania bólu w trakcie wykonywanego zabiegu jest zależny od indywidualnych predyspozycji. Dla wielu osób depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna, inni czują jedynie delikatne swędzenie czy pieczenie. Więksi wrażliwcy mogą jednak poprosić personel danego salonu kosmetycznego o specjalne chłodzące żele, które odpowiednio zredukują nieprzyjemne odczucia powodowane działaniem lasera. Depilacja laserowa jest jednak zdecydowanie mniej bolesna niż usuwanie niechcianych włosków za pomocą wosku lub depilatora.

Gdzie wykonać zabiegi depilacji laserowej? Sprawdź na Depilacja.pl

Aby depilacja laserowa była przeprowadzona w komfortowych warunkach i na sprzęcie najwyżej jakości, zabieg koniecznie musi odbywać się w wyspecjalizowanych klinikach kosmetycznych. Dostępne w całej Polsce salony Depilacja.pl oferują w pełni profesjonalne zabiegi depilacji laserowej. Usługi skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Decydując się na skorzystanie z jednego z licznych pakietów oszczędnościowych, można podczas pojedynczego zabiegu usunąć włoski z kilku wybranych partii ciała. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztują zabiegi depilacji laserowej, wystarczy jedynie, że sprawdzisz cennik usuwania zbędnego owłosienia.

 

Materiał partnera


Polecamy również

Skomentuj