Uroda

To jest teraz najgorętszy trend w koloryzacji włosów!

Słyszałaś o #colornocolor?

28marca2019
To jest teraz najgorętszy trend w koloryzacji włosów! fot. Alex Suprun, Valerie Elash / Unsplash

Nie od dziś wiadomo, że naturalne rozwiązania są najlepsze, a najbardziej modne – szczególne tej wiosny – jest po prostu bycie sobą. W tę filozofię idealnie wpisywał się (i nadal wpisuje) makijażowy trend make up no make up. Na pozór niewidoczny, jednocześnie doskonale podkreśla atuty naszej urody. W tym sezonie czas na włosy!

Na czym polega trend #colornocolor?

Mowa o trendzie w koloryzacji włosów o nazwie #colornocolor. Chodzi w nim dokładnie o to samo, co w make up no make up, a jego zwolenniczkami są już największe gwiazdy z Jeanne Adaekspertką od paryskiego szyku na czele. Taka koloryzacja sprawia, że kolor włosów jest tak autentyczny i piękny, że aż trudno uwierzyć, że to zasługa farby. To właśnie dlatego posiadaczki nieco spłowiałych włosów o płaskim i (nie bójmy się tego słowa) mysim kolorze kochają ten trend. Przykłady? Taylor Swift, Kendall Jenner czy Selena Gomez  podkręcają naturalny kolor swoich włosów właśnie w taki sposób!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Here we can observe an Australian swiftlet in her natural habitat, a turtleneck.

Reklama

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift) Paź 24, 2018 o 6:02 PDT

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

yes, no, maybe so?

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner) Lut 4, 2019 o 5:35 PST

Zarówno najpopularniejsze It Girls, jak i mnóstwo kobiet i dziewczyn na całym świecie, przepada teraz za wygodnymi i odrobinę nonszalanckimi uczesaniami. Farbowanie włosów na naturalne odcienie to świetny kompromis między niewymuszonym i zadbanym wyglądem, bo z jednej strony nie chcemy wyglądać sztucznie, jakbyśmy dopiero co wyszły od fryzjera, a z drugiej – zależy nam na żywym odcieniu i zdrowym połysku. Piękny, głęboki kolor włosów magicznie podkreśla atuty waszej urody: spojrzenie jest wyraźniejsze, ożywieniu ulega wygląd całej twarzy.

Dzięki trendowi #colornocolor możecie uzyskać taki właśnie efekt. Jeżeli rozpoczynacie zabawę kolorem i jesteście zwolenniczkami trendu naturalnych odcieni, wybierajcie produkty bez amoniaku. Dzięki przyjemnemu zapachowi i łatwej aplikacji (farby mają dołączone aplikatory), farbowanie włosów będzie czystą przyjemnością.

Trend #colornocolor pokochają nie tylko te dziewczyny i kobiety, które bacznie śledzą najnowsze trendy urodowe. Wypróbowanie tego trendu polecamy tym z was, które nigdy nie farbowały włosów, a chciałyby skutecznie i jednocześnie subtelnie podkreślić swoją urodę.

My już wypróbowałyśmy #colornocolor i jesteśmy zachwycone. A jaka jest wasza opinia na ten temat?

 

 

Advertisement

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj