Uroda

Bądź piękna w te Święta jak za dotknięciem różdżki!

Zdradzamy niezawodny trik.

07grudnia2018
Bądź piękna w te Święta jak za dotknięciem różdżki! fot. iStock

Gdyby istniała czarodziejska różdżka, za sprawą której można byłoby cofnąć czas, wtedy nie występowałby problem starzenia się skóry. Firma EISENBERG Paris stworzyła Magiczną Kremową Maseczkę, która nie dzięki zaklęciom, a sile aktywnych składników odwraca procesy starzeniowe, ujędrniając, wygładzając i regenerując skórę twarzy. W konsekwencji odzyskuje ona witalność, a ty możesz cieszyć się gładką i promienną cerą.

Magiczna Kremowa Maseczka Creme Magique

Delikatna kremowa formuła pozwala błyskawicznie odzyskać wypoczęty wygląd w okolicach konturu oczu. Formuła Trio-Moléculaire® zapewnia skuteczne działanie przeciwstarzeniowe. Dzieje się to za sprawą kofeiny likwidującej w sposób magiczny worki i sińce pod oczami, podczas gdy Biotechnologiczny Czynnik Napinający napręża skórę i zwiększa produkcję kolagenu. W efekcie zmarszczki są wygładzone, a skóra odzyskuje idealną jędrność. Jest to niezbędna pielęgnacja konturu oczu przy skórze zmęczonej, pozbawionej witalności lub suchej. 

Sposób użycia: Jeden do dwóch razy w tygodniu stosować na oczyszczoną skórę konturu oczu. Pozostawić na 15-20 minut. Następnie, delikatnie wmasować. W przypadku nałożenia nadmiernej ilości maseczki najlepiej usunąć zwilżonym wacikiem. Na koniec, w razie potrzeby, zastosować odpowiedni kosmetyk na dzień lub na noc.

Reklama

Dodatkowo wieloletnie badania i testy pozwoliły na opracowanie Formuły Trio-Moléculaire®, która regeneruje, stymuluje i dotlenia skórę. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków EISENBERG, a w linii Excellence jest ona jeszcze bardziej zintensyfikowana. Zawiera 3 aktywne molekuły:

Enzymy – regenerują

Enzymy o działaniu keratolicznym, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.

Cytokiny – stymulują

Cytokiny, molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.

Biostymuliny - dotleniają

Biostymuliny, wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają.

Cena flakonu 30ml: 479 zł

 

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora.

 

Materiał partnera

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj