Uroda

Oto zupełnie nowy sposób na walkę z przebarwieniami na twarzy!

Słyszałaś o kwasie traneksamowym?

13listopada2018
Oto zupełnie nowy sposób na walkę z przebarwieniami na twarzy! fot. Andreas Fidler-

O przebarwienia i oznaki przesuszenia skóry jest bardzo łatwo, szczególnie jesienią. Wyjątkowo ciężko poradzić sobie z nimi, kiedy przyczyną są zmiany hormonalne, zażywane leki fotouczulające (np. antykoncepcyjne), nadmierne opalanie się czy różnego rodzaju zmiany zapalne. Nie sposób przeciwdziałać im wszystkim, równie problematyczne jest diagnozowanie problemu. Dlatego walcząc z tymi objawami, należy wspierać się produktami, które zniwelują przebarwienia bez względu na to, co jest ich przyczyną, i przywrócą skórze odpowiedni stopień nawilżenia.

Właśnie takie dermokosmetyki – serum liposomowe oraz żel-krem – tworzą nową linię Hidraderm TRX, która działa kompleksowo na dwa problemy – nawilżenie oraz przebarwienia. Siła tych produktów tkwi w unikalnym połączeniu kwasu traneksamowego oraz potrójnego kwasu hialuronowego. Kwas traneksamowy to składnik wywodzący się z medycyny, jednak do codziennej pielęgnacji wprowadzono go dopiero niedawno. Dzięki temu możesz nie tylko poradzić sobie z nierówną pigmentacją, ale i zmniejszyć ryzyko pojawienia się kolejnych przebarwień.

Jak działa kwas traneksamowy?

Reklama

Substancja zapobiega aktywacji melanocytów w skórze, dzięki czemu rozjaśnia przebarwienia różnego pochodzenia, jednocześnie zapobiegając przesuszeniu skóry. Jego skuteczność można zwiększyć poprzez połączenie z kwasem hialuronowym, który znajdziesz w linii kosmetyków Hidraderm TRX marki Sesderma. Taki duet daje niesamowite rezultaty i perfekcyjnie łączy dwie funkcje – nawilża i wyrównuje koloryt skóry.

Jak wiadomo, kwas hialuronowy zatrzymuje wodę w skórze. Kwas traneksamowy jest jego świetnym uzupełnieniem, ponieważ naprawia naskórek, zapobiegając tym samym utracie wody. W kosmetykach z linii Hidraderm TRX działanie obydwu substancji potęgują dodatkowo takie składniki, jak rozjaśniająca kurkumina, chroniący barierę wodno-lipidową niacynamid oraz redukujący hiperpigmentację 4-butyl rezorcynol.

Hidraderm TRX Serum (30 ml) 199,55 zł

Hidraderm TRX Krem (50 ml) 175,50 zł

 

Dermokosmetyki Sesderma są dostępne w wybranych aptekach stacjonarnych i internetowych, gabinetach lekarskich (m.in. dermatologicznych i medycyny estetycznej) oraz gabinetach kosmetycznych.

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj