Uroda

Mega promocja w Rossmanie 2+2! Co kupisz taniej?

Oto nasze hity na lato

Beata Dżumaga

12czerwca2018
Mega promocja w Rossmanie 2+2! Co kupisz taniej? Fot. iStock

Rossmann słynie z szerokiego asortymentu kosmetyków i często rozpieszcza swoje klientki naprawdę atrakcyjnymi zniżkami i promocjami. Z myślą o zbliżającym się lecie i sezonie wakacyjnych wyjazdów, podczas których chętnie będziemy eksponować swoje ciała w bikini na plażach, Rossmann przygotował wyjątkowo korzystną akcję specjalną.

 

Zobacz także: Promocja w Rossmanie -55%! Co warto kupić?

 

Od 9 do 19 czerwca 2018 roku w Rossmannie trwa wielka promocja 2+2 gratis. Zgodnie z regulaminem wyprzedaży przy zakupie dwóch produktów dwa kolejne dostaniemy całkowicie za darmo! Tym razem promocja dotyczy produktów do pielęgnacji dłoni i stóp. W ramach akcji Rossmanna pod hasłem “Odsłoń nogi na lato” promocją zostało objętych aż 1,3 tys. produktów do pielęgnacji stóp i paznokci oraz preparatów do golenia i depilacji.

Reklama

 

 

A post shared by Rossmann Polska (@rossmannpl) on Jun 8, 2018 at 10:00am PDT

 

Przy zakupie dwóch kosmetyków takich jak lakiery do paznokci czy produkty do depilacji nóg, pach albo okolic bikini (kremy, woski i pianki do depilacji oraz maszynki do golenia), dwa najtańsze dostaniesz zupełnie za darmo. To wspaniała okazja na to, aby uzupełnić swoje zapasy przed wakacyjnym wyjazdem!

 

Aby skorzystać z promocji 2+2 gratis należy posiadać Wirtualną Kartę Uczestnika Klubu Rossmann, czyli mieć na telefonie zainstalowaną aplikację Rossmann. Promocja obowiązuje także podczas zakupów online. 

 

 

A post shared by Rossmann Polska (@rossmannpl) on Jun 11, 2018 at 2:53am PDT

 

Spiesz się, bo do zakończenia promocji w Rossmannie 2+2 gratis od dzisiejszego dnia został tylko tydzień!

 
Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 11 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj