Uroda

WOW! Crayola wypuściła kredki do… makijażu w 96 odcieniach!

Kolorowanie jeszcze nigdy nie było tak fajne!

Beata Dżumaga

06czerwca2018
WOW! Crayola wypuściła kredki do… makijażu w 96 odcieniach! Fot. Instagram@lapina_tuttasbagliata

W dzieciństwie kolorowanie było jedną z naszych ulubionych zabaw, a każda dziewczynka chciała mieć jak największy zestaw kredek w każdym możliwym odcieniu. Parę lat temu wielką popularność zyskały kolorowanki dla dorosłych, które miały pomóc w odstresowaniu się i zrelaksowaniu. Teraz kolorowanie wraca w kolejnej odsłonie - będziesz mogła pokolorować własną twarz przy pomocy kredek!

 

Zobacz także: Nie zmywała makijażu przez 25 lat i prawie straciła wzrok!

 

Reklama

I mowa tu o jednej z najsłynniejszych marek produkujących kredki do kolorowania, czyli firmie Crayola. W porozumieniu z ASOS marka właśnie wypuściła ekskluzywną linię kosmetyków do makijażu, składającą się w sumie z 58 różnych produktów aż w 96 (!) odcieniach!

 

 

A post shared by Crayola Beauty (@crayola.beauty) on Jun 5, 2018 at 5:32am PDT

 

W ofercie do makijażu od Crayola znajdą się m.in. kredki do twarzy, ust czy policzków, rozświetlacze czy tusze do rzęs. Nie zabraknie też pędzli i paletek, a nawet szminek zmieniających kolor! Kosmetyki zostały umieszczone w tradycyjnych opakowaniach, nawiązujących stylistyką do pudełek z kredkami do kolorowania Crayola, prosto z lat 90.

 

Produkty do makijażu od Crayola są dostępne za pośrednictwem platformy ASOS.com, a ceny mieszczą się w przedziale od 12,5 do 35 euro. Skusisz się?

 

 Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj