Uroda

Odkryj swoje mocne strony!

Dosłownie i w przenośni – bo lato już tuż-tuż!

16kwietnia2018
Odkryj swoje mocne strony! Fot. iStock

Jaki jest największy atut kobiety? Oczywiście piękne i jędrne ciało! Warto zadbać o nieskazitelnie gładką skórę i zapewnić sobie efekt wyszczuplenia szczególnie wiosną, kiedy nareszcie możemy pokazać nieco więcej ciała. 

AVON się sprawdza na sezon bikini!

Z pomoca w walce cellulitem, brakiem jędrności i rozstępami przychodzą kosmetyki i akcesoria AVON Works inspirowane profesjonalnymi zabiegami krioterapią, mezoterapią i laseroterapią. Wystarczą 4 tygodnie stosowania. Codziennie rano i wieczorem okrężnymi ruchami wmasuj serum w skórę bioder, pośladków i ud. Podejmij 4-tygodniowe wyzwanie i przekonaj się, że AVON naprawdę się sprawdza!

Chłodzące serum antycellulitowo-wyszczuplające AVON WORKS Cooling Tone redukuje widoczność nawet zaawansowanego cellulitu, zapewnia efekt  wyszczuplenia, wygładza, napina i ujędrnia skórę. 

Reklama

AVON Works Krio-serum wyszczuplająco-antycellulitowe można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem s. Cena: od 15,99 zł

Walka z cellulitem wymaga kompleksowego działania, dlatego w linii AVON Works znajdziesz również kosmetyk inspirowany zabiegiem mezoterapii, który pomoże efektywnie pozbyć się problemu tzw. „skórki pomarańczowej”. Zaawansowane serum antycellulitowe AVON Works zmniejsza widoczność cellulitu, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej a także ujędrnia i modeluje sylwetkę. Ma również silne właściwości wygładzające i nawilżające. Cena: od 19,99 zł.

Olbrzymie znaczenie w walce z cellulitem ma również masaż, który wzmacnia działanie kosmetyków. Teraz taki zabieg możesz wykonać sama w domu, dzięki wygodnemu urządzeniu od AVON. Masażer do ciała na baterie jest inspirowany masażem limfatycznym i świetnie uzupełnia pielęgnację antycellulitową. Specjalnie wyprofilowane wypustki poprawią mikrokrążenie, ujędrnią i wygładzą skórę. Cena: od 59,99 zł

Co może wiedzieć na ten temat MĘŻCZYZNA?

Okazuje się, że całkiem sporo, a znawcą tematu okazuje się nowy ambasador marki, Hubert Urbański. Znany ekspert od zadawania pytań sprawdził, że aż 98% kobiet potwierdziło skuteczność serum AVON WORKS Cooling Tone w walce z cellulitem!

 

 

Sprawdzając markę AVON, przekonałem się, że Polki doskonale wiedzą czego chcą, jakie są ich pragnienia i czego wymagają od marki kosmetycznej. Bardzo dobrze znają produkty AVON i doceniają ich wysoką jakość. Rozmawiając o kosmetykach, ani razu nie poprosiły o koło ratunkowe  – mówi Hubert Urbański.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj