Uroda

Te 3 rzeczy robią wszystkie kobiety, które się nie starzeją

Poznaj ich zasady pielęgnacji!

Luiza Nowińska

14lutego2017
Te 3 rzeczy robią wszystkie kobiety, które się nie starzeją Te 3 rzeczy robią wszystkie kobiety, które się nie starzeją / Fot. www.instagram.com/jlo

Wszystkie dobrze znamy ten typ kobiet, które z roku na rok wyglądają coraz młodziej i wydaje się, że po prostu się nie starzeją. Nie mówimy tu tylko o gwiazdach na czele z Jennifer Lopez, ale o kobietach z twojego otoczenia. Na pewno masz koleżanki, których cera wygląda, jak u nastolatki, a ich wiek powinien mówić zupełnie co innego. Pewnie w niektórych przypadkach to kwestia dobrych genów, ale w większości jest to zasługa odpowiedniej pielęgnacji skóry. Te trzy rzeczy robi każda kobieta o wiecznie młodej cerze. 

#1 Nawilżanie skóry to dla nich podstawa

Nie jest tajemnicą, że to właśnie na suchej skórze, której brakuje nawilżenia najszybciej pojawiają się zmarszczki. Aby opóźnić ten proces nawilżanie skóry powinno być dla ciebie priorytetem. Pamiętaj, że kosmetyki zapewniające silne nawilżenie to nie wszystko - nawilżanie skóry od środka to klucz do sukcesu. 

Reklama

#2 Dbają o ochronę przeciwsłoneczną

Kobiety, które się nie starzeją doskonale wiedzą, że krem z filtrem UV to niezbędnik codziennej pielęgnacji anti-aging. Opalona skóra może i wygląda ładnie, ale niestety najszybciej pojawiają się na niej oznaki starzenia. Pamiętaj, aby stosować ochronę przeciwsłoneczną nie tylko latem, ale przez cały rok. 

#3 Prowadzą zdrową dietę i mają pozytywne nastawienie 

Nie tylko kosmetyki są gwarantem pięknej, młodej cery. Ogromne znaczenie ma również zdrowa dieta, ruch oraz... pozytywne nastawienie do życia. Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Harvarda kobiety, które na co dzień są bardzo pozytywne, akceptują siebie i często się uśmiechają mają o 30 proc. większe szanse, aby stać się "wiecznie młodymi". 

  

Zobacz także: Twoim włosom brakuje objętości? Ten trik sprawi, że błyskawicznie uniesiesz je u nasady

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj