Uroda

Depilacja woskiem w domu?

Dobry pomysł, gdy nie masz czasu na zabiegi w gabinecie.

20sierpnia2014
Depilacja woskiem w domu? Gładkie jak jedwab :).

Dzięki zestawowi Veet Elektryczny system Easy Wax (cena: 74.99 zł) z nie musisz już przejmować się swoim kalendarzem i dostępnymi terminami w salonie kosmetycznym. W zestawie znajdziesz poręczne urządzenie do podgrzewania i łatwej aplikacji, wkład, paski oraz chusteczki po depilacji, dzięki którym usuniesz resztki wosku z ciała. Dostępne są dwie wersję wkładów: przeznaczone do depilacji nóg i rąk oraz zaprojektowane specjalnie do depilacji strefy bikini i pach dostępne również w wersji dla skóry wrażliwej.

Kiedy jednak nawał pracy nie pozwala ci nawet na zabiegi w domu, doskonałym rozwiązaniem  może być Krem do Depilacji pod Prysznicem Veet (cena: 24.99 zł). Preparat utrzymuje się na ciele i umożliwia depilacje również pod prysznicem lub w trakcie kąpieli. Wystarczy nałożyć krem przed wejściem pod prysznic i już po 3 minutach dokładnie spłukać miejsca poddawane depilacji oraz usunąć resztki kremu używając do tego gąbeczki dołączonej do opakowania.

Krem dostępny jest w czterech wariantach: z mleczkiem lotosu i jaśminem do skóry normalnej, z masłem shea i aromatem lilii do skóry suchej, z aloesem i witaminą E do skóry wrażliwej oraz  z wyciągiem z róży.

Reklama

 

 

 

 

fot. Thinkstock

źródło: materiały prasowe

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj