OMG!

Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia? Powstał 3 sezon TRUE DETECTIVE!

HBO właśnie wypuściło oficjalny zwiastun!

Anna Mierzejewska

27sierpnia2018
Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia? Powstał 3 sezon TRUE DETECTIVE! fot. screen trailer

True Detective znajduje się w moim prywatnym zestawieniu najlepszych serialów wszech czasów na pierwszym miejscu. I choć drugi sezon nie był tak dobry jak pierwszy, wciąż czekałam na kontynuację. I zresztą nie tylko ja. Oficjalne potwierdzenie stacja HBO wydała już w 2017 roku, jednak potem brakowało jakichkolwiek dodatkowych informacji. Pojawiały się za to plotki, że produkcja może zostać wstrzymana ze względu na zbyt mały sukces drugiego sezonu w stosunku do pierwszego. 

 

Tak się jednak nie stało! HBO właśnie wypuściło pierwszy oficjalny zwiastun trzeciego sezonu... Obejrzyjcie go poniżej: 

 

Reklama

 

Jako że stacja dopiero rozpoczęła promocję, zwiastun jest dość enigmatyczny. Dowiadujemy się z niego, że główną postacią jest detektyw Wayne Hays, zajmujący się makabryczną zbrodnią sprzed lat. Akcja będzie toczyła się w różnych momentach jego życia, na co wskazują liczne retrospekcje. Rolę tę dostał Mahershala Ali, znany z takich produkcji, jak Moonlight, Ukryte działania czy z serialu House of Cards

 

Premiera trzeciej serii przewidziana jest na początek przyszłego roku! Jaką zbrodnię tym razem będzie musiał rozwiązać prawdziwy, oddany swojej pracy Detektyw? I czy mu się to uda? 

 

 

Niecierpliwe czekamy na dalsze informacje, jak i start sezonu w styczniu 2019! 

 

Zapowiada się równie dobrze, co pierwsza seria, o której mówili dosłownie wszyscy. Co istotne, scenariusz do trzeciego sezonu napisał Nic Pizzolatto, który stworzył historię opowiedzianą we wspomnianej pierwszej serii. Możemy więc liczyć na sukces? Mamy nadzieję!

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj