OMG!

Dereszowska, Kurdej-Szatan i Dębska w nowej komedii romantycznej!

Jeśli lubicie komedie romantyczne, szczególnie te rodzime, musicie obejrzeć "Pech to nie grzech".

Anna Mierzejewska

17sierpnia2018
Dereszowska, Kurdej-Szatan i Dębska w nowej komedii romantycznej! fot. Tomek Paczkowski / Figaro Film

Operatorem w "Pech to nie grzech" jest Ryszard Zatorski, który na swoim koncie ma już takie obrazy, jak "Nigdy w życiu", "Dzień dobry, kocham cię" czy "Tylko mnie kochaj". Możemy więc spodziewać się plejady gwiazd, romantycznych scen, drobnych dramatów i, rzecz jasna, happy endu. 

 

W komedii wystąpi nowy amant polskiego kina, czyli Mikołaj Roznerski, a także Anna Dereszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Karolak, Anna Mucha i Maria Dębska. Ta ostatnia, po raz pierwszy, w głównej roli. 

 

Na czym będzie opierała się fabuła? Natalia (Maria Dębska) odnosi sukcesy w życiu zawodowym, ale za to w prywatnym wciąż towarzyszy jej pech. Jej najbliżsi znajomi: Michał (Piotr Roznerski) i jego piękna narzeczona, Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) proponują jej zakład. Twierdzą, że przez najbliższe trzy miesiące Natalia w nikim się nie zakocha. Chcąc utrzeć im nosa, dziewczyna godzi się na taki układ. Szybko poznaje Adama (Krzysztof Czeczot), z którym wdaje się w romans - początkowo udawany, potem przeradza się w coś prawdziwego. Tymczasem Piotr tuż przed ślubem zaczyna mieć wątpliwości, czy aby na pewno na ślubnym kobiercu ma stanąć u boku właściwej partnerki...

 

 

Brzmi zachęcająco? 

Reklama

 

Film trafi do kin już w przyszłym roku! O dokładnej dacie premiery powiadomimy Was niebawem. Stay tuned!

 

fot. Tomek Paczkowski / Figaro Film

 

fot. Katarzyna Kubiak / Figaro Film

 

 

fot. Katarzyna Kubiak / Figaro Film

 

 

 

fot. Katarzyna Kubiak / Figaro Film

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 3 zdjęcia

Polecamy również

Skomentuj