OMG!

Zwiastun nowego horroru usunięty z YouTube! Był zbyt straszny, żeby go obejrzeć!

Jest się czego bać!

Paulina Brzozowska

16sierpnia2018
Zwiastun nowego horroru usunięty z YouTube! Był zbyt straszny, żeby go obejrzeć! fot. YouTube.com/@Warner Bros Picture

Wszyscy fani horrorów czekają na ten film z utęsknieniem. "Zakonnica", czyli spin-off kultowej już "Obecności 2", do kin trafi 7 września. Od kilkunastu tygodni oglądać mogliśmy pierwszy zwiastun filmu, który spotkał się z wyjątkowo dobrym przyjęciem fanów. Na tyle dobrym, że "The Nun" (czyli Zakonnica) został okrzyknięty najbardziej przerażającym horrorem tego roku. Być może nawet zbyt przerażającym! 

Reklama

Drugi trailer "Zakonnicy" został usunięty z YouTube, po tym, jak do zarządu serwisu wpłynęły setki wiadomości od przestraszonych internautów. Dla wielu z nich urywek filmu był zbyt niepokojący i straszny, żeby można go było w ogóle obejrzeć! 

"Cenimy sobie różnorodność i szacunek dla innych i staramy się unikać zamieszczania w naszym serwisie materiałów, które dla niektórych widzów mogą być zbyt brutalne lub niepokojące" - tak YouTube uzasadnił decyzję o usunięciu zwiastuna "Zakonnicy" z serwisu. 

 

Film opowiada historię młodej zakonnicy, która popełnia samobójstwo w rumuńskim klasztorze. Pewien ksiądz i nowicjuszka zostają więc wysłani przez Watykan do zbadania sprawy. W efekcie stawiają czoła przerażającej zakonnicy, którą widzowie mieli już okazję poznać w "Obecności 2".

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj