OMG!

Ważyła 30 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej… pizza!

Jej przemiana jest niewiarygodna!

14sierpnia2018
Ważyła 30 kg i umierała na anoreksję. Życie uratowała jej… pizza! Fot. Instagram@@hllylzbth

Anoreksja to jedno z najgroźniejszych zaburzeń odżywiania, które niestety dotyka wiele dorastających dziewcząt i młodych kobiet. Wstręt do jedzenia, strach przed przybraniem na wadze oraz zniekształcone postrzeganie własnego ciała prowadzą do wielomiesięcznych, a nawet wieloletnich głodówek. W najbardziej skrajnych przypadkach anoreksja może zakończyć się nawet śmiercią.

 

Zobacz także: Przestała pić alkohol i dziś ma IDEALNE ciało!

 

Reklama

Mało brakowało, a tak stałoby się także w przypadku Holly Griffiths z Wielkiej Brytanii. Kobieta chorowała na anoreksję aż przez… 17 lat! W “najcięższym” wydaniu Holly ważyła zaledwie… 48 kg. Mimo to wciąż wydawało jej się, że jest “za gruba”. W międzyczasie kobieta... urodziła dwójkę dzieci! Na szczęście jej anoreksja nie stanowiła zagrożenia dla dzieci w czasie ciąży i porodu - dzieci urodziły się zdrowe.

 

Dziś media na całym świecie rozpisują się o imponującej przemianie Holly, która jako anorektyczka otarła się o śmierć, a dziś z zamiłowaniem trenuje na siłowni i - co najważniejsze - spożywa regularne i pożywne posiłki. A wszystko to zawdzięcza… pizzy! Można wręcz powiedzieć, że pizza uratowała jej życie.

 

Zobacz, jak wyglądała niesamowita metamorfoza Holly - od anorektyczki do królowej fitnessu!

 

 








Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj